LOLEK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK LOLEK OK. 8 LAT 616093900977485 (36/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-3
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI ZE SCHRONISKOWYM LEK. WET.

SZYBKA ŚCIĄGA:
– charakterny i zadziorny
– wyraźnie pokazuje, jeśli nie ma na coś ochoty
– łakomczuch
– kocha zagrzebywać się w kocach, dobrze czuje się w pomieszczeniach
– dobrze chodzi na smyczy
– na spacerze nieprzychylnie nastawiony do innych psów

 
Dzień dobry, jestem Lolek i jestem seniorkiem. Jestem starszy niż wszyscy, więc ja tu warunki stawiam. Zrozumiano?
 
Chociaż mały i pokraczny się wydawać mogę, to wiedz, że moja postura jest taktyczną zmyłką! Małemu łatwiej się w kocyk zawinąć, ot cała historia mojego wzrostu. Bo musisz wiedzieć, że w życiu cenię sobie dwie rzeczy: kocyki i posłuszeństwo.
 
Jakie posłuszeństwo? Twoje! Jak mówię, że nie chcę wkładać ubranka – to nie chcę. Jak mówię, że nie chcę dotyku – to nie chcę. Jak mówię, że chcę pieszczot – to chcę, ale tylko na moich warunkach. Dobrze by było, gdyby jedzenie też pojawiało się na życzenie, ale nad tym jeszcze pracuję.
 
Na spacerach nie toleruję niesubordynacji innych psów. Gapisz się na mnie? To przestań! Nie lubię jak ktoś się gapi. Nie lubię jak przechodzi obok. Najlepiej, żeby inne psy się ode mnie z daleka trzymały, bo poznają dyscyplinę. Otóż to!
 
Trudna ta dzisiejsza młodzież, zero szacunku dla starszyzny. Na szczęście ja wiem, jak ten szacunek sobie wywalczyć! I choć zębów już mam niewiele, i choć siły już nie te… to wiedz, że charakteru i wigoru mi z wiekiem przybywa, więc rezygnować z wywalczonych przez lata przywilejów zamiaru nie mam.
 
Spytasz, czego tak samodzielny i charakterny pies szuka, ogłaszając się do adopcji? No cóż… W sekrecie Ci powiem, że każdy, nawet ten największy, chojrak liczy na to, że w życiu, zwłaszcza na jego końcu, odnajdzie w końcu przystań, która pozwoli mu złożyć broń i wyluzować. Dla mnie taką przystanią byłby mądry, wyrozumiały, spokojny i cierpliwy Dom. Z Rodziną, co to moich złośliwości bać się nie będzie… a pokocha mnie za nie. Bo czy taki mały choleryk nie zasługuje na miłość?
 
Będę czekał.
Pozdrawiam,
Lolek
Ps. zostałem objęty wirtualną adopcją przez: Aneta Tomczak. Dziękuję
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.