Miłości, gdzie jesteś? Czyli randka z Promykiem

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Wyjazdy plenerowe z czworonożnymi podopiecznymi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk w Gdańsku wpisały się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez placówkę.
 
 Były już wyjazdy: na plażę do Sobieszewa, regularnie pojawiamy się nad otomińskim jeziorem, podopieczni schroniska od kilku lat pojawiają się w reprezentacyjnych częściach Gdańska w ramach imprezy Tropem Nowego Domu , warto także wspomnieć o regularnych wizytach schroniskowych kotów w okolicach mola w Brzeźnie.
 
  Tym razem impulsem do kolejnego wyjazdu stał się, chyba już dość  mocno zakorzeniony w polskiej tradycji, Dzień Świętego Walentego, popularnie określany jako Walentynki.
 Przyjęło się obecnie , że jest to czas mocniejszego akcentowania dobrych, pozytywnych uczuć wobec drugiej istoty.
 
  Obchody tego dnia wypadają 14 lutego, a już dzień później czyli 15 lutego 2020 roku dzięki uprzejmości GAiT , autobus pełen czworonożnych  stworzeń czekających na tę rzeczoną miłość oraz nowe domy, w towarzystwie swoich tymczasowych opiekunów pojawi się w okolicach mola i promenady w Gdańsku Brzeźnie.
    
 To okazja do odbycia wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju randki.
Randki z Promykiem.
 Będzie to możliwość spotkania, głównie psów, które niejednokrotnie latami czekają właśnie na taką miłość.
 
 Podczas tego spotkania, wolontariusze i pracownicy Schroniska bardzo chętnie podzielą się z Państwem wiedzą na temat każdego z nich. Opowiedzą o ich, niejednokrotnie, dramatycznych losach i z całego serca będą starali się przekonać, że one także, a może najbardziej zasługują na miłość.
 
 To będzie także okazja do tego, żeby okazać im odrobinę czułości, przytulić, podrapać za uchem, a może w rezultacie któregoś dnia pojawić się w schronisku, by dać któremuś z nich nowy dom.
 
  Ramy czasowe spotkania przewidziane są od godz. 11:00 do godz. 14:00
 
   Postaramy się o to, abyśmy byli szczególnie widoczni tego dnia, a promykowych randkowiczów będzie można spotkać w okolicach mola, oraz na pobliskiej promenadzie, czy też nawet plaży.
  
Zapraszamy serdecznie wszystkich na to wyjątkowe, walentynkowe spotkanie.
 
Obecnie w gdańskim schronisku przebywa 120 psiaków i 60 kotów wciąż czekających na swoją szansę na lepsze życie.
 
Kontakt do organizatora:
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” Gdańsk
58/522-37-80
 
https://www.facebook.com/events/184633352896022/
MIŁOŚCI GDZIE JESTEŚ

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.