MIRA

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Mira, nieduża suczka do kolana, ma ok 7-9 lat, waży 11,5kg.
9 miesięcy temu Mira opuściła schronisko i zamieszkała ze starszą panią. Niestety w styczniu jej pani zmarła, a Mira trafiła tymczasowo do mnie. Szukam dla niej przystani, w której pozostanie już do końca swych dni.
Jest bardzo grzecznym i proludzkim pieskiem. Uwielbia pieszczoty. Kiedy wracam do domu, Mircia nie opuszcza mnie na krok, chwile spędzane razem wykorzystuje na szukaniu atencji, łaszeniu się, 
W nocy lubi spać na podłodze przy łóżku, chce być blisko człowieka. Gdyby tylko mogła weszłaby do łóżka.
W kontaktach z nowymi psami na początku reaguje nerwowo, ale po chwili obszczekania, obwąchuje i przestaje się ekscytować. Ludzi na ulicy mija obojętnie.Nie dotyczy to kotów i ptaków.
Chwilowo mieszka z dwiema suczkami, z którymi znalazła wspólny język. Dziewczyny dogadały się bez problemu.
Lubi mieć swoje na wyłączność: zabawkę, miejsce, miskę. Najchętniej też właściciela, więc może dobrze byłoby, żeby została jedynaczką.
Mira lubi spacery, spuszczona ze smyczy pilnuje się swojego stada. Choć nie jest już najmłodsza, to bez problemu robi dystanse 10 km.
Suczka bardzo przeżyła stratę swojej ukochanej pani i zmianę otoczenia. W nowym miejscu przez 2 dni ciężko było jej funkcjonować, ze stresu załatwiała się w domu. Dziś doszła już do siebie, niestety czeka ją kolejna zmiana, która na pewno nie będzie dla niej łatwa, dlatego szukam jej domu na dobre i na złe- DOMU NA ZAWSZE !
Mirka ma aktualną książeczkę zdrowia, jest po zabiegu sterylizacji, odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami.
Szukam dla niej spokojnej rodziny, która zapewni jej dużo ciepła oraz miłość. Osób, które będą traktować ją jak prawdziwego członka rodziny i zagwarantują jej wspaniałe życie.

Kontakt w sprawie Miry do tymczasowego opiekuna: tel 888-072-060

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.