MORFEUSZ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK “MORFEUSZ” OK. 10 LAT 616004900210216
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-1
 
“Dzień dobry, jestem Morfeusz.
Jeśli jesteś lotny w te mitologiczne sprawy, to pewnie już domyśliłeś się, co jest moim ulubionym zajęciem. Otóż to! Ja najbardziej na świecie lubię spać.

Wiesz, może i nie jest ze mnie model z okładki miesięcznika „Mój Pies”, no ale cóż ja na to poradzę. Zapewniam Cię, że całkowicie nadrabiam temperamentem – jestem spokojny, schludny i bardzo lubię się przytulać.

Na spacerkach nie sprawiam problemu. Nie ciągnę na smyczy i nie zwracam uwagi na inne psy.

Świetnie czuję się w pomieszczeniach zamkniętych i zachowuję w nich perfekcyjną czystość i porządek. W końcu mówią, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz – a ja zasnąć potrafię wszędzie gdzie nie wieje.

No i co ja tutaj będę dużo gadał – większość czasu i tak przesypiam, więc problemów jakichś tam wielkich w relacji z nową rodziną nie przewiduję. Szukam Domu, który nie będzie ode mnie wymagał szalonej aktywności, ale będzie potrafił zmotywować mnie do ruchu. No i oczywiście szukam Rodziny, która podziela moje hobby i z którą, jako pełnoprawny użytkownik kanapy, będę mógł oddawać się wspaniałym popołudniowym drzemkom.” Pozdrawiam, Morfeusz.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.