NEGRO

Napisany przez identek . W dziale Galeria, PILNIE DO ADOPCJI

PIES NEGRO OK. 14 LAT 616093900208699 (30/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-18
 
“Dzień dobry, jestem Negro!

Jako starszy dżentelmen od razu pozwolę sobie na pewne postulaty: proszę się nie śmiać z moich uszu! Wcale nie mam zamiaru na nich odlecieć! Te żarty wcale nie są śmieszne!

Wielu tutaj mówi, że moje uszy są piękne i tylko tym co tak mówią ufam. Bywam trochę gburem, jeśli nie będziesz dla mnie wystarczająco miły, ale sądzę, że mój wiek mi na to pozwala. Oprócz tych uszu mam też piękne oczy, niebanalne umaszczenie i kolorową duszę otwartą na nowe znajomości.

Podobno przeżyłem już na tym padole 14 lat. Podobno. Sam nie liczyłem, więc wagi nie przywiązuję do tych cyferek. Jestem bardzo energiczny, uwielbiam ganiać za piłeczką, tarzać się w trawie i ponad wszystko kocham spacerować. Bardzo wysoko skaczę (nie, wcale nie przez wiatr w uszach!) i uważam to za swoją zaletę, więc skaczę często. Lubię też patyki, ale nie za bardzo lubię je oddawać.

Znam komendę „siad”, a reszta jest do przećwiczenia. Jestem łasuchem, ale wybrednym, więc nie myśl sobie, że za byle co to ja będę tańczył jak mi zagrają!

Trafiłem tutaj pełen obaw, a pierwsze moje dni w schronisku były bardzo ciężkie. Teraz, kiedy poznałem ludzi, którym nawet w tym miejscu na mnie zależy, żyję nadzieją, że to jednak nie jest mój ostatni przystanek. Że mnie wypatrzysz i dasz szansę na jeszcze jedno życie.” Pozdrawiam, Negro Uszatek.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.