NERO SZUKA NOWEGO DOMU!

Napisany przez identek . W dziale Właściciel odda

Szukamy domu dla naszego psa . Nero ma rok i 4msc ,matka byl alaskan ojciec nieznany. Jest po kastracji ,ma wszystkie aktualne szczepienia ,na czipa . Jest energicznym ,pełen zaabawy psem . Lubi dzieci i uwielbia zabawę z innymi psami .Kocha długie spacery ,pływać , bawić się .
Nero nie jest wybredny w jedzeniu ,a wrecz łakomy ,uwielbia wszystko w szczególności mandarynki ,paluszki ,orzeszki w czekoladzie wszystko:)  uwielbiaprzebywać przebywaćw towarzystwie ,nie lubi być sam dlatego też jednym z powodów oddania jest brak czasu . Drugim powodem jest nagla informacja wylotu za granicę ,po wielu próbach zabrania go ze sobą niestety nie możemy tego zrobić :( bardzo fo kochany,dlatego tak ciężko nam w tej sytuacji bo to nasz skarb :( szukamy kochającego domu ,domu który da mu miłość i bezpieczeństwo . Nie nadaje się do budy . Kochany go ,prosze pomóżcie znaleźć dla Nera kochający dom ,złamane serce jego i nasze niech,niech chociaż jego serduszko będzie uradowane i kochane :( proszę o kontakt 516344613 bądź 517945057

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.