NUGAT

Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Cześć! Z tej strony Nugat! Już prawie 4 miesiące mieszkam w nowym domu, a mój pan i pani kochają mnie z całych sił  Jestem bardzo grzeczny i uwielbiam się przytulać! Pomimo że miałem kiedyś wypadek i jedna moja łapka jest krótsza to doskonale sobie radzę, a energii może pozazdrościć mi nie jeden piesek! Bardzo lubię bawić się piłeczką, potrafię nawet parę godzin za nią biegać i nigdy mi się nie nudzi Emotikon
mam super przyjaciół: Beagle’a o imieniu Frodo i Yorka o imieniu Dori  Najlepsze wieczory to te gdy razem z moją panią i panem oglądamy fajny film, a ja mogę przy okazji się w nich wtulać bez końca. Lubię jeździć samochodem, a podczas spaceru przechodząc obok naszego auta ustawiam się i czekam żeby wskoczyć do środka. Jestem bardzo wdzięcznym psiakiem i okazuję to każdego dnia  Pozdrawiam wszystkie Promykowe pieski, które znalazły kochający dom i te, które jeszcze czekają na swoich właścicieli! Nugat.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.