OZZY (FILIPEK)

Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Cześć ,mam na imię Ozzy .Sam wybrałem sobie imię ,Pani mówi ,że świetnie na nie reaguję jakbym miał to imię od początku .Ostatnie dni przynoszą wiele wrażeń ,pod koniec dnia zasypiam na stojąco ,ale walczę z tym   Czy wiecie jak cudownie jest chodzić na spacery o 6 nad ranem ? Zatoka wtedy tak pięknie lśni …Pod nieobecność mojej rodzinki przygotowuję im za każdym razem niespodzianki (nie mylić z nie utrzymywaniem czystości) ,żebyście widzieli ich zaskoczone miny kiedy wchodzą do domu,bezcenne   Ale wiecie co ? Najbardziej się cieszę z miny numer dwa ,kiedy to wykonuję komendę siad ,oni są tacy ze mnie dumni i dają mi wtedy pyszne smakołyki które zdarza mi się wykraść kiedy nie patrzą   hihi Kocham moją rodzinkę i uwielbiam się do nich przytulać  
PS.Bardzo dziękujemy za “Filipka” z schronu ,ma cudowne mądre oczyska i wieleee miłości w serduszku .Kochamy go bardzo ,a to dopiero początek !
Pozdrowienia z Helu.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.