PADWA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA PADWA OK. 3,5 ROKU
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:

-         skłonna do zabawy

-         miła i przyjazna

testy FIV i FELV negatywne


Cześć, wiem, że mam bardzo śródziemnomorskie imię. W sumie mogłabym mieć włoskie korzenie, czemu nie, ale moja historia jest dużo bardziej … lokalna. Mianowicie znaleziono mnie na ul. Łąkowej, chowałam sie pod maską auta… Tak, teraz już wiem, że to bardzo niebezpieczne i mogło źle się dla mnie skończyć.
Tutaj w schronisku niespecjalnie lubię się chować. A już tym bardziej w klatce. Niezbyt dobrze ją znoszę. Jestem jeszcze młodą, skłonną do ruchu kotką, a tu takie ograniczenia. Dlatego z takim entuzjazmem przyjmuję (tymczasowe na razie niestety) oferty opuszczenia mojego bardzo skromnego lokum i pójścia na przechadzkę. Do szelek nie jestem przyzwyczajona, widać, że w nich wcześniej nie chodziłam, ale uczę się i powoli do nich przyzwyczajam.

Lubię ruch i zabawy. Chętnie pogonię za piłką czy wędką, a nawet za zwykłym kawałkiem papieru czy nakrętką. Cenię też sobie jednak odpoczynek i relaks, połączony z wnikliwym obserwowaniem rzeczywistości. Jestem pogodną, grzeczną kotką, pozwalam brać się na ręce i głaskać. Byłabym wymarzoną strażniczką domowego ogniska – chętnie przyjmę ofertę dobrego kochającego domu, który mnie nie zawiedzie, nie porzuci i nie zmusi do poszukiwania tak ryzykownych miejsc schronienia, jak to ostatnie …

Pozdrawiam, Padwa.


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.