PODARUJ CYPRYSA DLA PROMYKOWEGO TYGRYSA

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Kochani, przychodzimy z kolejną akcją, a mianowicie:
PODARUJ CYPRYSA DLA PROMYKOWEGO TYGRYSA!
 
O co chodzi?
 
Chcielibyśmy obsadzić teren wokół kociej woliery cyprysami. Dlatego jeśli nie wiecie jaką karmę kupić, nie macie już tekstyliów do przekazania to możecie podarować cyprysową sadzonkę!
 
Po co?
 
Aby odwodnić teren!
Ostatnie ulewy spowodowały, że woda wpłynęła do woliery. Chcemy uniknąć kolejnych takich sytuacji, żeby Nasze tygryski miały zapewniony jak największy komfort w tej i tak już ciężkiej sytuacji.
 
Ochrona przed śniegiem!
Ta zima dała w kość schroniskowym zwierzakom. Woliera została zasypana śniegiem. Zielony mur, który powstanie z krzewów częściowo ją zasłoni, dzięki temu część białego puchu nie wpadnie do kotów.
 
Odcięcie od bodźców zewnętrznych!
Socjalizacja kotów w warunkach schroniskowych jest bardzo trudna. Często jest to siedzenie godzinami bez ruchu. Nagłe pojawienie się kogoś lub czegoś może spowodować, że kot się wycofa. Cyprysy maja stworzyć swego rodzaju barierę, która oddzieli koty od takich nagłych sytuacji.
 
Jeśli chcecie nam pomóc w taki sposób to zgłaszajcie się do nas telefonicznie: 58 522 37 80, lub mailowo: biuro@schroniskopromyk.pl
 
Za każdego Cyprysika bardzo dziękujemy!
226491730_1272027146563721_9106183994135326694_n

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.