PORZUCONY KOCUR SZUKA DOMU (ogłoszenie grzecznościowe)

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Dorosły, kilkuletni kocur został porzucony w okolicy gdańskiego cmentarza. Dopóki pogoda dopisywała radził sobie jako tako; kiedy nastały chłodne i deszczowe dni kociak ewidentnie cierpiał i szukał schronienia w pobliskiej kwiaciarni. Tam mógł liczyć jedynie na miskę jedzenia. Nie mogłam patrzeć na skulonego, trzęsącego się z zimna zwierzaka….znalazłam mu tymczasowe schronienie u znajomej, która jednak ma siedem kotów oraz psy i tak duża ilość zwierząt na bardzo niewielkiej powierzchni mieszkaniowej przytłacza go. Kot jest bardzo łagodny, zarówno w stosunku do ludzi jak i innych zwierząt. Jest absolutnie pozbawiony agresji. Myślę, że dobrze odnalazłby się w domu z jednym, dwoma statecznymi kotami. Jest miłym, cierpliwym kotem. Lubi głaskanie i pieszczoty; brany na ręce nie protestuje. Uwielbia jeść, nie jest wybredny. Kocurek jest wykastrowany i odrobaczony. Szukam mu dobrego, spokojnego domu, który nie wypuszcza kotów.
Zastrzegam sobie prawo do wyboru nowego opiekuna oraz przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Wymagam podpisania umowy adopcyjnej. Marta 609 80 39 28

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.