PROMYKOWE PODRÓŻE – MAŁE I DUŻE 09.10.2022

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Po raz kolejny mamy niezwykła przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do Otomina na leśny spacer z udziałem schroniskowych czworonogów. W ramach naszej akcji „Promykowe podróże – małe i duże ”.
Startujemy ok. godz. 11:00 z parkingu przy usytuowanego przy ul. Słonecznej w Otominie i kierujemy się czy to lasem, czy wzdłuż jeziora, na leśną polanę, gdzie będzie będzie czekała na wędrowców ciepła herbata lub kawa.
Jeśli schroniskowi podróżnicy zajdą tam trochę wcześniej, to nie martwcie się.
Pomożemy Wam, pokierujemy w odpowiednie miejsce.
Nasi podopieczni wraz z pracownikami i wolontariuszami dotrą na miejsce jak to było poprzednio, miejskim autobusem, specjalnie udostępnionym przez GAiT, które zawsze chętnie służą pomocą naszemu schronisku.
Ten sobotni wypad do lasu to nie tylko szansa na rozprostowanie psich i kocich łap, rozciągnięcie mięśni czy eksplorację nowych zapachów. Wszyscy mają nadzieję, że być może w takiej scenerii ktoś z odwiedzających wypatrzy sobie przyjaciela na całe życie. 
Można przyjść także ze swoim czworonogiem. 
A kto jeszcze takowego nie ma, będzie mógł asystować naszym schroniskowym psiakom prowadzonym przez wolontariuszy i pracowników.
Do zobaczenia nad jeziorem otomińskim 9 października 2022 roku.
plakat Otomin-kopia

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.