PROMYKOWE PODRÓŻE – MAŁE I DUŻE II /26.0.2019/

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Dzień Kundelka co prawda obchodzony jest 25 października, ale my obchodzić będziemy go wspólnie z Państwem dzień później.
 
Po raz kolejny mamy niezwykła przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do Otomina na leśny spacer z udziałem schroniskowych czworonogów w ramach naszej, stającej się już cykliczną, akcji „Promykowe podróże – małe i duże II”.
 
Startujemy ok. godz. 11:30 spod parkingu przy ul. Słonecznej i kierujemy się czy to lasem, czy wzdłuż jeziora, na leśną polanę, gdzie przywitamy Was drobnym poczęstunkiem.
 
Jeśli schroniskowi podróżnicy zajdą tam trochę wcześniej, to nie martwcie się.
Pomożemy Wam, pokierujemy w odpowiednie miejsce.
 
Nasi podopieczni wraz z pracownikami i wolontariuszami dotrą na miejsce jak to było poprzednio, miejskim autobusem, specjalnie udostępnionym przez GAiT, które zawsze chętnie służą pomocą naszemu schronisku.
 
Ten sobotni wypad do lasu to nie tylko szansa na rozprostowanie psich i kocich łap, rozciągnięcie mięśni czy eksplorację nowych zapachów. Wszyscy mają nadzieję, że być może w takiej scenerii ktoś z odwiedzających wypatrzy sobie przyjaciela na całe życie. Można przyjść także ze swoim czworonogiem. A kto nie ma, będzie asystował naszym schroniskowym psiakom prowadzonym przez wolontariuszy i pracowników.
 
Do zobaczenia nad Jeziorem Otomińskim 26.10.2019
 
W gdańskim schronisku obecnie czeka na nowe domy ok. 130 psiaków i 70 kotów
 
Zachęcamy do odpowiedzialnych adopcji, zwłaszcza teraz kiedy powoli zaczną nadchodzić jesienno – zimowe chłody.
Bo przecież nie ma nic cenniejszego niż dom, do którego zawsze można wracać.
 
https://www.facebook.com/events/256775041876802/
promykowe

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.