PSIURY I KOCURY FEST VOL.1

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

41440705_2150282878577622_2355193463344988160_n

Miało być skromnie, miało być cicho, miało być kulturnie. Ale skromnych i cichych nikt dziś nie słucha, a my mamy Wam do przekazania coś serio ważnego: ZWIERZĘTA ZE SCHRONISKA POTRZEBUJĄ WASZEJ POMOCY.

I tak w głowach wolontariackiego sztabu Schroniska „Promyk” w Gdańsku pojawił się zarys pierwszego koncertu muzyki alternatywnej dla „Promyka” pod szyldem Psiury i Kocury Fest.

 

Mamy miejscemamy najlepsze: Stacja Orunia (ul. Dworcowa 9, Gdańsk).
Mamy muzykę – ostrą i dobrą:
– Stringi – trójmiejski punk

- Bad ol’ Pervs – psychobilly z Trójmiasta

- Danziger – punk rock z Trójmiasta

- Fight The All – hc/punk z Poznania

Mamy prowiant: płyny organizuje pub Loft z Gdańska, a posiłek z grilla zapewni wege-kolektyw wolontariacki.

Mamy oprawę graficzną: wystawę zdjęć o nas, o naszych podopiecznych i o naszym życiu wśród futer – autorami zdjęć są wolontariusze i pracownicy Schroniska.

Mamy też wsparcie merytoryczne od Marty Pogorzelskiej, najlepszej znanej „Promykowi” specjalistki od psich zachowań, która da wykład i odpowie na wszelkie nurtujące fanów psiej psychiki pytania

 

Mamy więc dużo, a jedyne, czego potrzebujemy od Was, to szczodre serca i chęć dobrej zabawy.

 

Zapraszamy więc 29.09 do Stacji Orunia:

17:00 – otwieramy wystawę fotografii
17:30 – spotkanie z Martą Pogorzelską
18:00 – zaczynamy koncert!

 

Wpadajcie z darami dla Schroniska (zbieramy koce, ręczniki, poszewki, karmę dobrej jakości, obroże i smycze), portfel uzbrójcie w 15 zł za wstęp (cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na diagnostykę i leczenie Promykowych zwierzaków), brzuchy miejcie puste, bo kolejny grosz do puszki „Promyka” pozwoli Wam się najeść do syta, a pragnienie ugasicie doskonałym piwem z Loftu, którego mobilny punkt będzie już na Was czekał w Stacji Orunia.

 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.