REKSIO – SZUKA NOWEGO DOMU!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI, Właściciel odda

Oddam psa w dobre ręce, szukamy dla niego domku gdzie dostanie mnóstwo miłości. . Pies 4 lata rasy Jack russel terier. Wabi się. REKSIO . Książeczka zdrowia. Brakuje tylko aktualnej wscieklizny. Była rok temu w kwietniu(nie mam kiedy się wybrać, dam 40 zł nowemu właścicielowi by zaszczepił psa) . Kastrowany 31 lipca 2019. Pies nie nadaje się do dzieci(co prawda wychowuje się z dziećmi ale niestety muszę bardzo  uważać) Tak samo nie nadaje się do innych zwierząt. Suki toleruje, psów nie.
Pies tylko dla osoby bardzo cierpliwej!! która będzie potrafiła okiełznać psa i nauczyć go posłuszeństwa . Na spacerach musi być na smyczy, trzeba trzymać krótko gdy zbliża się jakiś inny pies, ponieważ jest agresywny . Jest glodomorem,lubi skoczyć na stół i coś podwedzic:) czy czasem chapsnąć z rąk :) .
Najlepiej dom z ogrodem,piesek lubi dużo ruchu. Kochamy go z całego serca ale jesteny zmuszeni oddać Reksia, jest to dla nas bardzo trudne i przykre . Potrzeba będzie się spotkać na dłuższą chwilę by pies poznał nowego wlaściciela,na pierwszy rzut jest dosc nieufny do nowych osób.

Piesek mimo wad jest kochany, lubi się przytulać, wskoczyć pod kolderke i się pomiziać.

Jak był mały miał chorobę lokomicyjna. Teraz nie wiemy, ponieważ nie jeździł z nami autem.
Proszę o kontakt pierw SMS(często nie mam czasu odebrać telefonu) . Jak będę mogła oddzwonię. 725 026 150

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.