REX

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK REX OK. 13 LAT 977200007129528 (51/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: C -13
ADOPCJA PO KONSULTACJI ZE SCHRONISKOWYMI LEKARZAMI WETERYNARII

SZYBKA ŚCIAGA:
– aktywny, żwawy, rześki
– lubi spacery i dobrze chodzi na smyczy
– uwielbia czułości i głaskanie
– świetnie się czuje przy zabawach węchowych
– akceptuje inne psy
– źle znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne

Dzień dobry, nazywam się Rex. Nigdy bym się nie spodziewał, że w wieku kilkunastu lat stanę w blasku fleszy. A jednak stanąłem, efekty widzicie. Chyba nie są najgorsze, nie? Ja uważam, że są super, a to dlatego, że ja wciąż bardzo rześki staruszek jestem! I przystojny facet!
Oprócz tego, że żwawy, to całkiem przyjazny też jestem. Lubię Ludzi, głaskanie mi w smak, wspólne spacerki są w dechę. Kocham też niuchać! Gdybym mógł, to bym wszystkie zapachy świata zebrał, skatalogował i dla potomności zachował w pięknym klaserze. Swoje pasje lubię dzielić z innymi psami, jestem wobec nich przyjazny i staram się być otwarty na nowe znajomości.
Jestem też czystym psem, pomieszczenia zamknięte znam, nie niszczę posłań i nie brudzę w środku mojego mieszkanka w boksie.
Ideał, nie? Zgodzę się! Przyznać się jednak muszę do swoich słabostek – przecież każdy je ma. Ja nie przepadam za pielęgnacją sierści oraz wszelakimi zabiegami pielęgnacyjno-weterynaryjnymi. Uwierz mi, mocno nie przepadam. Ale to właściwie tylko tyle z rysek na moim charakterze.
Mam jakieś 16 lat i właśnie zaczynam nowe życie. Czy to dobry moment na nowy start? Tego nie wiem. Mam tylko nadzieję, że uda mi się jeszcze poznać zapachy innych miejsc. Zapach lasu, morza, jeziora, a nawet jakiegoś nowego osiedla. I skatalogować je w mojej głowie w pięknym, wymyślonym klaserze.
Pozdrawiam,
Rex
 Ps. zostałem objęty wirtualna adopcja przez: przedszkolaki z 

Niepublicznego Przedszkola Artystycznego “Fantazja”- Jasień
grupa “Niedźwiadki”

Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.