SPARKY (VINCI)

Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Witaj Promyku,
 
To ja Sparky, chociaż Wy lepiej znaliście mnie jako Vinci. 23 grudnia mija już 5 lat od czasu jak opuściłem Wasze podwoje. Wiem, że nie będziecie mieli mi tego za złe więc przyznam, że nie żałuję. Mimo wielu wysiłków mojej Pani, do dzisiaj nie przebiła tamtego bożonarodzeniowego prezentu. I z tego co wiem ona też chyba od tamtej pory nie dostała lepszego J. Nie zrozumcie, że polecam zwierzaka jako prezent – moja Pani miała wcześniej psa i zupełnie świadomie zdecydowała się mną opiekować . Od mojego poprzedniego listu upłynęło sporo czasu. Jestem już dorosłym psiakiem, jednak dalej jestem bardzo radosny i żywiołowy. Podsyłam Wam kilka fotek żebyście zobaczyli jak przez ten czas zmężniałem.Uwielbiam biegać za frisbee i piłką tenisową a także szarpać się o moje gumowe zabawki. A co! W każdym musi pozostać odrobina dziecka żeby móc się cieszyć i porządnie merdać ogonem. A ja tej energii i chęci do takich zabaw mam całkiem sporo. Ale każdy wiek ma swoje prawa… Jest czas na rozrywkę i czas na odpoczynek, więc między zabawami się lenię. Ale jak ja się lenie! Zawsze na kanapie i najlepiej zawinięty w coś ciepłego. O tak! Jak ja uwielbiam ciepełko! A jak jeszcze mogę przytulić się do “człowieków” to już w ogóle jest najlepiej na Świecie… Bo “przytulas” ze mnie niesamowity, dlatego chodzę za moim Państwem krok w krok. A propos ciepełka! Mam nadzieję, że doszły do Was kubraczki dla podobnych do mnie zmarzluchów. A jak nie to lada dzień przyjdą J Sam korzystam z podobnego, bo jak tylko robi się trochę zimniej to marznę niesamowicie. Liczę, że się przydadzą!
O ho! Usłyszałem to magiczne słowo! Piłka! Czyli czas na zabawę! Lecę jej szukać…. Ale jeszcze jedno. Z moją Panią i Panem z okazji Świąt życzymy wszystkim Waszym podopiecznym szybkiego znalezienia ciepłego i kochającego domu, odpowiedzialnych właścicieli, którzy nie będą stronili od okazywania Wam pieszczot i zabaw. A Tobie Promyku, aby jak najmniej zwierzaków trafiało pod Twój dach tylko pozostało w kochających domach.


 


Pozdrawiamy Was ciepło,
Sparky z rodziną


 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.