SPORTOWCY MÓWIĄ: POKOCHAJ PROMYKA!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność gościć część zawodników RC Lechia Gdańsk u nas w schronisku. W sumie nie trzeba było długo czekać, żeby nastąpiła rewizyta. 24 lutego 2018 roku, tym razem  to schronisko „Promyk” zawitało w klubie. Oczywiście nie mogło zabraknąć czworonożnych przedstawicieli placówki. I tak, poćwiczyć mieli okazję: Dakota – który wciąż czeka na dom, Helga – której jakoś nikt nie może zauważyć tu w schronisku. Do tego grona dołączyły: suczka Mucha, oraz Mysza, bez której nie może obyć się żadna pozytywna „zadyma”. Te dwie ostatnie sunie, mają już dom, ale zawsze chętnie wspomagają swoim wizerunkiem, każdą akcję, która pomaga znaleźć nowych opiekunów dla zwierzaków, które wciąż czekają w schronisku.

Zresztą obydwie panie zanim trafiły swój los na loterii życia, też trafiły do gdańskiego schroniska.

Ta dość niecodzienna wizyta zaowocowała zbiorową fotografią sportowców, trenerów, oraz psiaków. W ten oto sposób, zawodnicy RC Lecia Gdańsk przyłączają się bezapelacyjnie do nieustającej, bezterminowej akcji pt. „POKOCHAJ PROMYKA! NIE KUPUJ – ADOPTUJ!”

Po żmudnej i wyczerpującej pracy jaką jest pozowanie do zdjęcia, odbyły się krótkie, wspólne, rozluźniające ćwiczenia zawodników i psiaków.

Dziękujemy za możliwość pojawienia się w klubie, za poświęcony przez zawodników  i trenerów czas, oraz za wspaniałą atmosferę podczas sesji.

Oczywiście wierzymy, że to tak naprawdę dopiero początek świetniej współpracy, która zaowocuje tym, że coraz więcej zwierzaków z gdańskiego schroniska będzie znajdowało swoje, nowe domy.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.