SZARUSIA/LUSIA/

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SZARUSIA /LUSIA/ OK. 10 LAT 932001000586940 (274/18)
WIELKOŚĆ: DUŻA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA
BOKS: WETERYNARIA

Szybka ściąga:
– spokojna i nienachalna
– lubi przytulanie
– dobrze chodzi na smyczy
– świetnie dogaduje się z innymi psami
– zachowuje czystość w boksie
– jest łakomczuchem


 

Dzień dobry, na imię mi Szarusia, ale mówią tu też o mnie Lusia po prostu. Trafiłam tutaj w maju 2018 roku w drodze interwencji jako dosyć mocno wygłodzona bida. Dziś już trochę ciałka nabrałam, ale jem wciąż łapczywie, więc na wstępie już zaznaczę, że potrzebuję Domu, który mądrze poprowadzi moją dietę, abym mogła zachować sprawność i uniknąć otyłości.

Jestem cicha i delikatna, unikam wszelakich konfliktów i choć bardzo cenię sobie towarzystwo człowieka, nie jestem nachalna, a w konfrontacji z innym psem po prostu się wycofuję. Mam duże kompetencje socjalne i w stadzie psów świetnie sobie radzę. Spokojnie mogłabym więc zamieszkać w jakiejś wielopsiej rodzinie.

Spacerki lubię i doskonale wiem, jak korzystać ze smyczy. Ponadto jestem posłuszna i skupiona, kiedy mam możliwość obcować sam na sam z Opiekunem. W moim schroniskowym boksie sypialnym jeszcze nigdy nic nie poniszczyłam, a w kwestii zachowywania czystości inni powinni brać ze mnie przykład.

Jestem sobie taka po prostu Lusia: spokojna, nienachalna, kochająca… Szukam Domu, który tak jak ja ceni sobie umiar i rozwagę. Domu, który już nigdy nie pozwoli mi poczuć, czym jest głód – fizyczny i psychiczny.

Pozdrawiam,
Szarusia vel. Lusia


Adopcja po konsultacji z lek. wet. schroniska

Opis opracowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.