SZCZENIAKI SZUKAJĄ NOWYCH DOMÓW!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Potrzebne nowe, odpowiedzialne domy dla maluszków. Poniżej opisy i kontakt do tymczasowego opiekuna.
 
Osoby zainteresowane przygarnięciem, któregoś ze szczeniąt proszone są o kontakt pod nr telefonów:
662 440 108
501 311 431
 
Nasza mama Onuca została przygarnięta przez takiego miłego pana z brodą. Jak się okazało, że mama jest w ciąży to pan się trochę zmartwił, ale stwierdził, że musimy mieć ciepłe i bezpieczne miejsce kiedy się urodzimy. I tak pojawiliśmy się w pięcioro. Teraz szukamy domu. Nasz brat Chyłek już znalazł swoją rodzinę. My też chcielibyśmy żeby nas ktoś pokochał. Bardzo lubimy pana i panią i dzieci. I na pewno będziemy dobrzy dla naszych rodzin.
Nasza mama jest spokojną, łagodną suczką. Jej jedyna wada to że wprost kooooooocha jeść. Ale my aż takiego apetytu nie mamy.
 
Lubimy się bawić ze sobą i zawsze cieszymy się kiedy ktoś przyjdzie się z nami bawić.
 
Piesek Pasibrzuch
Wiek – 6 tygodni
Szczepienia TAK
 
Cześć, jestem Pasibrzuch. Od początku wprost kocham jeść. Zapewne dlatego jestem największy, najsilniejszy, ale też zawadiacki i staram się pokazać mojemu rodzeństwu kto tu rządzi. Jestem kudłaty i mam fajny włochaty ogonek, którym bardzo lubię merdać kiedy widzę kogoś kogo lubię.
 
Suczka Bączek
Wiek – 6 tygodni
Szczepienia TAK
To ja, Bączek. bardzo lubię się kręcić, może dlatego, że mam taki mały ogonek i nie mogę go dosięgnąć i tak się kręcę w nadziei że go w końcu złapię. Jestem bardzo spokojny, łagodny i grzeczny.
 
Suczka Ninja
Wiek – 6 tygodni
Szczepienia TAK
Ciosy karate ćwiczyłam z bratem… bo to ja – Ninja ‐ najmniejsza, najdrobniejsza, ale waleczna, zaczepna spryciula, która porusza się jak japoński wojownik. Jestem bardzo towarzyska i zawsze chętnie poćwiczę z kimś nowe techniki walki. Ale na koniec, to niech mnie ktoś przytuli.
 
Suczka Koniec
Wiek – 6 tygodni
Szczepienia TAK
I na koniec to ja Koniec. Łagodna, spokojna przylepa. Lubię się przytulać i spać. Jeśli jesteś wielbicieli domowego ogniska, chcesz mnie głaskać i drapać za uszkiem – jestem dla Ciebie.
 
Jeśli chcesz zaopiekować się nami nie tylko od święta ale też na co dzień, już na Boże Narodzenie możesz odebrać swojego przyjaciela.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.