SZCZENIĘTA SZUKAJĄ NOWYCH DOMÓW!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE
Urocze towarzystwo szuka najlepszych domów.
Mają 6 tygodni (Indira, Witold, Wilhelm) i 11 tygodni (Malinka) oraz wielką ochotę na piękne i radosne życie.
Cechuje je niezwykły wigor, niespożyta energia oraz ogromna chęć kontaktu z człowiekiem. Niebawem będą po pierwszym szczepieniu, zostały odpchlone i odrobaczone. Wyrosną na niewielkie psiaki- będą sięgać wysokością do około połowy łydki, ich waga raczej nie przekroczy 8 kilogramów.
Misiaków wszędzie jest pełno. Wściubiają ciekawskie nosy w najmniejszy nawet kąt. Nigdy nie wiadomo, kiedy znienacka pojawią się w okolicach kostek i wesoło machającym ogonem zachęcać będą do zabawy. Mają w sobie niezwykle dużo energii, szybko się regenerują i uwielbiają spędzać czas w obecności człowieka.

Chcąc adoptować nasze maluchy, trzeba pamiętać, że:
- psiaki są w trakcie treningu czystości- oznacza to, że jeszcze zdarza się im załatwiać w domu i muszą być regularnie wyprowadzane- po każdym spaniu, jedzeniu, zabawie- czyli co około 2 godziny
- przez najbliższy czas nie mogą pozostawać w domu same dłużej niż 6 godzin
- są to szczeniaki, w związku z czym w najbliższej przyszłości czeka je zmiana uzębienia- może wiązać się to z gryzieniem i niszczeniem rzeczy niekoniecznie do tego przeznaczonych
- opieka nad psem jest równoznaczna z zapewnieniem mu kompletu szczepień oraz opieki lekarskiej przez najbliższe 15 lat- jeżeli decydujesz się na adopcję- pozostajesz odpowiedzialny za psa i jego losy już na zawsze
- umowa adopcyjna zawiera wymóg sterylizacji/wykastrowania i zachipowania psów (nie ma opcji odstąpienia od tego punktu)
- w celu profilaktyki problemowych zachowań należy przyłożyć się do socjalizacji szczenięcia i nauki prawidłowych zachowań (wszelkie informacje na ten temat zostaną wyłożone w trakcie wizyty przedadopcyjnej i spaceru zapoznawczego).

Szczeniaki nie zostaną wydane do budy, kojca ani na podwórko. Mogą zamieszkać tylko i wyłącznie w domu ze świadomymi i odpowiedzialnymi opiekunami zdającymi sobie sprawę, że adopcja to związek z psem na całe już życie.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, spacer zapoznawczy, wizyta poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Nasze Misiaki aktualnie przebywają w domu tymczasowym w Gdyni.
Kontakt każdego dnia pomiędzy godziną 10 a 21- TYLKO telefoniczny.

502 687 698 – Indira, Wilhelm, Witold
883 012 881 – Malinka

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.