TAJFUN

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES “TAJFUN” – MIKROCHIP:932001000585859 (416/17)
W SCHRONISKU OD: 18.07.2017
SZACOWANY ROK URODZENIA: 18.12.2016.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 24

 
Szybka ściąga:- energiczny
– wymaga nauki odpoczynku i wyciszenia
– lubi kontakt z każdym człowiekiem
– zna komendy
– ciągnie na smyczy
– inne psy akceptuje wybiórczo


 

Cześć!

Lubisz szaleństwo? To tak jak ja! Jestem Tajfun i szukam równie szalonej Rodzinki!

Trafiłem do schroniska już jakiś czas temu, ale jak to tutaj mówią „trzeba było uregulować moją sytuację prawną”. No i wyregulowali, dziękuję, teraz może być tylko coraz lepiej! Mieszkałem wcześniej w domu człowieka, który niespecjalnie interesował się moimi potrzebami, więc w szoku jestem, że ktoś z Dwunożnych może się tym przejmować. Właśnie taki dom chciałbym znaleźć – taki co się przejmuje.

Jestem ucieleśnieniem energii. Żywym srebrem, nieokiełznanym żywiołem! Wszędzie mnie pełno, biegam, skaczę, kręcę się i szaleję – potrzebuję baaaaardzo dużo ruchu, a i tak miewam kłopoty z wyciszeniem się. Nad tym mam nadzieję popracować w Domu.

Jestem wybiórczy w kontaktach z innymi psami – jedne lubię, inne nie i w sumie to jeszcze klucza tych relacji sobie nie ustaliłem, po prostu różnie bywa. Mam tutaj jedną przyjaciółkę – równie jak ja szaloną Ulkę, którą kocham na zabój, więc też powiedzieć nie można, że ze mnie jakiś trudny aspołeczny bubek.

Z komend znam perfekcyjnie „siad” i „leżeć”, reaguję też na swoje imię. Ze smyczą się nie przyjaźnię. Postrzegam ją jako ograniczenie mojego prawa do wolności osobistej! Więc trochę ciągnę na spacerkach…

W stosunku do człowieka to ja jestem naczelna przylepa tego Schroniska. Nie przepuszczę żadnej okazji do przytulania, pieszczot, buziaków… Oj, jak ja to lubię!

Fajny ze mnie pies. Taki dla Rodziny, która nie przejmie się tym, że czasem przebiegnę po domostwie niczym klęska żywiołowa. Szukam Domu, który będzie ze mną pracował i pomoże mi trochę poukładać sobie myśli w głowie w ten sposób, abym mógł spokojnie zasnąć i odpoczywać.” Póki co niecierpliwie czekam, Tajfun.


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.