TARGI – FOTORELACJA

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

To była dobra niedziela dla naszych podopiecznych Kamyka i Oliwki, którzy zachęcali do adopcji schroniskowych czworonogów!
Poznaj Kamyka: https://schroniskopromyk.pl/kamyk/
‼️Poznaj Oliwkę: https://schroniskopromyk.pl/oliwka-3/
Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom, którzy odwiedzili punkt PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk na Hipodromie.
Cieszy nas niezwykle zaangażowanie dzieci, które z wielką radochą tworzyły psie zabawki i miały możliwość poznania naszych podopiecznych. Słowa uznania za nieocenioną pomoc dla Stacja Pies i Zwierzaki to nie pluszaki.
Wszystkim Państwu dziękujemy za wielką hojność i przypominamy, że środki przeznaczamy na wybudowanie ogródka rehabilitacyjnego dla podopiecznych Schroniska.
Mamy również nadzieję, że tak licznie wszyscy Państwo pojawicie się w najbliższym czasie w Schronisku, by przygarnąć swojego czworonożnego przyjaciela rodziny. Zapraszamy!
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
A my nie ustajemy w działaniu. Najbliższy przystanek, gdzie będzie można spotkać charakterystyczny żółty namiot PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk i kolejne atrakcje to festiwal foodtracków Wielka Szama w Gdańsku! i kontynuacja zbiórki na ogródek rehabilitacyjny dla naszych psich seniorów Food trucki kochają zwierzaki!
Fot. Mirosława Kozakiewicz & Basia W-k

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.