ZAGINĘŁA SHIH-TZU

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI, Zgubione

Dzień dobry w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej wysyłam opis i zdjęcia zaginionej suczki rasy shih-tzu Daisy. Sunia zaginęła 13 maja br. z gospodarstwa p. Mieczysława Gruchała mieszczącego się w lesie we wsi Mściszewice gdzie prowadzi leśna droga na Kurchany, , Augustowo,Amalkę.
Suczka jest ubarwienia tricolor z przewagą koloru białego.Jest chora na serce, brak jej kilku zębów w dolnej przedniej szczęce, włos ma lekko kręcony.
Sunia posiada mikrochip po lewej stronie karku oraz tatuaż w lewym uchu. Osobiście szukam jej od chwili zaginięcia, dałam również ogłoszenia na portale internetowe na FB, OLX, kartuzy info(nr kontaktowy do mojej przyjaciółki), pisałam do Nadleśnictwa , weterynarza w tamtym rejonie jak również ogłoszenie
o zaginięciu jest w sklepie spożywczym w Podjazach oraz Sklepie metalowym we wsi Mściszewice. Przewiduję również nagrodę pieniężną. Mój nr kontaktowy 665-237-951 czynny całą dobę Ewa Korsakowska. Mieszkam w Wejherowie.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.