ZJAWA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA ZJAWA OK. 5 LAT 932001000586229 (586/18)
WIELKOŚĆ: DUŻA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A-4

SZYBKA ŚCIĄGA:
– początkowo wycofana, szybko nawiązuje relację z nowym człowiekiem
– dobrze chodzi na smyczy
– nie reaguje na zaczepki innych psów
– zna podstawowe komendy
– przejawia instynkt łowiecki względem małych psów i kotów
– zachowuje porządek, ale potrzebuje zajęcia, aby spożytkować energię

Cześć, mam na imię Zjawa. Eteryczne to ja jednak mam tylko imię, bo ja realnie duża i realnie silna sunia jestem. Trafiłam tutaj w październiku 2018 roku z ulicy Jeleniogórskiej i tak już zostałam.

Mimo iż mogę sprawiać wrażenie wycofanej, to bardzo szybko i bardzo mocno przywiązuję się do przewodnika, a kiedy już Cię poznam i pokocham, daję upust wilczej fantazji i śpiewam na Twój widok.

Jestem posłuszna, zrównoważona i łagodna. Znam podstawowe komendy, a na smyczy chodzę bardzo dobrze i bezbłędnie reaguję na przywołania. Mimo że przeważnie poważna ze mnie babka, to zdarza mi się zaszaleć, lubię zabawy w ganianki, lubię czasem wyluzować i poskakać. Fajnie, gdybyś Ty również lubił.

Inne psy nie wzbudzają we mnie emocji, nawet, kiedy prowokują do awantury. Jestem ponad to. Jednak nie polecę się raczej do domu z mniejszym czworonogiem lub kotem ze względu na łowieckie zapędy, które pojawiają się u mnie, gdy na horyzoncie zamajaczy jakieś małogabarytowe futerko. Nie oznacza to, że wszystkie okoliczne yorki drżą przede mną w panice, bo jakaś tam wyrywna to ja nie jestem, ale warto, żebyś jednak uważnie mnie obserwował i poprawnie odczytywał moje zamiary względem mniejszych ode mnie. Mój komfort i bezpieczeństwo zależą od Ciebie.

W pomieszczeniach zamkniętych zachowuję porządek. No chyba że nie zostawisz mi nic ciekawego do roboty, to wtedy może mi się zdarzyć rozpracować jakiś kocyk…

Tak mi się w życiu ładnie ułożyło, że moja piękna osobowość idzie w parze ze wspaniałym charakterem. Mieszkając tutaj, widzę, że istnieją ludzie, którzy potrafią to docenić. Może to Ty będziesz jednym z nich i zaprosisz mnie do Domu?

Pozdrawiam,
Zjawa


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.