Zostań wolontariuszem w Schronisku Promyk w Gdańsku 02.02.2019.

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby zainteresowane wolontariatem w SCHRONISKU “PROMYK” GDAŃSKna spotkanie rekrutacyjne w sobotę 2 lutego 2019 roku na godzinę 10:00 do Schroniska (ul. Przyrodników 14).

Zarezerwujcie sobie ok. 5 godzin,⏳ weźcie ciepłe, robocze ubranie i buty ???????? oraz mnóstwo energii ⚡

➡️➡️WAŻNE dokumenty do zapoznania się –> https://schroniskopromyk.pl/category/wolontariat/

W planach omówienie spraw formalnych z koordynatorem i kadrą schroniska, wdrożenie teoretyczne z behawiorystką, wdrożenia praktyczne z liderami grup roboczych. Schroniskowe psy i koty czekają na Was. Do zobaczenia! ????????????

JAK DO NAS DOJECHAĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Schronisko Promyk znajduje się w Gdańsku przy ul. Przyrodników 14.

DOJAZD Z GDAŃSKA WRZESZCZA PKP
Bus 126 kierunek Banino lub bus 157 kierunek Bysewo. Startują ze stanowiska drugiego od lewej po wyjściu z dworca. Jadą ok 30 minut
126 jeździ rzadziej, ale staje bliżej. To przystanek na żądanie – „Ogrody Działkowe Rębiechowo II”. Przechodzisz na drugą stronę ulicy i szutrową ścieżką idziesz do skrzyżowania (firma MONAT) i w lewo do schroniska.
157 jeździ częściej, ale robi pętlę co drugim kursem przez Kokoszki. Wysiadasz na przedostatnim przystanku na żądanie „Schronisko dla zwierząt “Promyk””. Stamtąd ok 1km spaceru do schroniska. Jeśli nie zdążysz wysiąść na tym przystanku, to kawałek dalej jest finalny przystanek („Bysewo”).

DOJAZD Z GDAŃSKA GŁÓWNEGO (DWORZEC PKS) Bus 167 w kierunku Bysewo
Autobus jedzie m.in. przez Emaus, Jasień, Karczemki. Czas przejazdu ok. 45 minut. Wysiadasz na przedostatnim przystanku na żądanie „Schronisko dla zwierząt “Promyk”. Stamtąd ok 1km. Jeśli nie zdążysz wysiąść na tym, to kawałek dalej jest finalny przystanek („Bysewo”).

wol n

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.