Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Schronisko Promyk

ADOPCJE WIRTUALNE

Regulamin adopcji wirtualnych w gdańskim schronisku "PROMYK"

1.Adopcje wirtualne to inaczej adopcje internetowe, na odległość.
2.Możesz przygarnąć psa, kota wirtualnie , deklarując dowolną comiesięczną wpłatę na rzecz wybranego przez siebie psa, kota którego fotografia znajduje się w galerii psów, kotów na stronie.
3.Sam(a) wybierasz zwierzę, którym chcesz się zaopiekować.
4.Miesięczny koszt utrzymania psa, kota jest dobrowolny a pieniądze na ich utrzymanie należy wpłacać na konto: Bank PKO S.A.18124012681111001038597629 na przelewie należy podać numer mikroprocesora lub statystyczny znajdujący się pod zdjęciem psa.
5.Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję któregoś z naszych zwierząt, informacja o tym, wraz z Twoim imieniem zostanie umieszczona na naszej stronie pod jego zdjęciem w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia z banku o wpłacie.
6.Najważniejszym zadaniem dla nas jest znalezienie domu dla możliwie największej ilości zwierzaków . Dlatego zastrzegamy sobie prawo oddania Twojego podopiecznego nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego rzeczywistą adopcję.
7. Pamiętaj też, by zgłosić nam, jeśli nie będziesz w stanie dłużej płacić na utrzymanie swojego podopiecznego. Być może ktoś inny go wybierze i obejmie pupila wirtualną opieką.

Pamiętaj ! Swoje dane oraz numer identyfikacyjny psa, kota, którego chciałbyś objąć taką formą opieki prosimy wysyłać na adres: identyfikacja1@schroniskopromyk.pl

WAŻNE !!!
Adopcja wirtualna stanowi pomoc dla wszystkich zwierząt, a nie konkretnego psa, kota, który w danej chwili jest zdrowy, a jego potrzeby są zaspokajane przez Schronisko. W zależności od bieżących potrzeb, pieniążki mogą być wydane na skomplikowane i drogie leczenie zwierzaka, na specjalistyczną karmę, rekonwalescencję, oraz inne cele statutowe.