BARTUŚ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK BARTUŚ OK. 2 LATA 616093901355483 (162/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: B-3

SZYBKA ŚCIĄGA


- młody, wesoły

- wulkan energii – potrzebuje dużo aktywności fizycznej

- łagodny, ufny

- lubi dotyk

- pozytywnie nastawiony do innych psów

- wymaga pracy i nauki 

- uwielbia zabawy piłką


Dzień dobry, mam na imię Bartuś. To moje imię z domu. Ale to był dom zły. Nieodpowiedzialny właściciel nie raz wypuszczał mnie samopas na ulicę, takiego smyka małego. Błąkałem się bez opieki po Złotych Tarasach, czasem za dnia, a czasem nocami. Zdarzało się, że dobre dusze przygarniały mnie i powiadamiały właściciela, któremu jakoś nigdy nie było spieszno mnie odebrać. Trafiałem też do Promyka. Za którymś razem, to było w  sierpniu, nikt mnie już nie odebrał. Podobno mój właściciel oburzył się, że musi zapłacić za mój pobyt w schronisku i wrócił do domu beze mnie. W sumie, to i lepiej. Jestem bezpieczny i piszę tu do Was, z nadzieją na szczęśliwy zwrot w swoim życiu.

Jestem szalenie energicznym, młodym i ufnym pieskiem. Uwielbiam ruch i zabawę. Moje wolo-cioteczki i wujkowie uczą mnie panować nad emocjami, ponieważ jestem raczej niecierpliwy. Zdarza mi się głośno wokalizować, czyli domagać się oddania mi piłeczki. Na początku spaceru dość mocno ciągnie w stronę wybiegu. Uspokajam się i z powrotem idę na smyczy bardziej wyluzowany, po wyładowaniu nadmiaru energii.

Lubię Ludzi, nie raz ratowali mnie z tarapatów i teraz też wszyscy są dla mnie bardzo mili. Z psami dogaduję się dobrze. Nie jestem awanturnikiem. Wcześniej w zgodzie mieszkałem w jednym boksie z kilkoma kolegami.

Czekam na nowych, przede wszystkim odpowiedzialnych Opiekunów, którym będzie na mnie zależeć i którzy pokochają mnie takiego, jakim jestem – wesołego trzpiota, potrzebującego wiele czułości, zabawy oraz nauki. A ja odwdzięczę się całym swoim wiernym psim sercem i spojrzeniem pełnym zaufania.

Zapraszam na spacerek i do zabawy!

Słodki Bartuś


Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.