ELMO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK ELMO OK. 6 LAT 616093901355544 (424/22)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A -1


SZYBKA ŚCIĄGA:

– szybki, energiczny, żywiołowy
– uwielbia kontakt z człowiekiem, łatwo nawiązuje relacje
– mocno ekscytuje się na widok innych psów
– bywa głośny i natarczywy
– uwielbia zabawy piłką i wszelakie aktywne formy spędzania czasu wolnego
– zachowuje czystość w boksie


Cześć, jestem Elmo! I wpadam tu tylko na chwilę! Bo się śpieszę! Dokąd? Jeszcze nie wiem, ale w sumie to ja zawsze w pośpiechu, ważne nie jest, dokąd pędzę, byle pędzić.

Skaczę jak zając, wiję się niczym wąż, biegam za piłeczką jak gepard – drzemią we mnie same dzikie bestie, choć ja przecież w pełni udomowiony jestem. W pomieszczeniach czuję się dobrze, raczej nie sieję chaosu (chyba że się nudzę, to wtedy mogę coś tam pogryźć). W ludzkie ramiona pcham się chętnie, a oprócz głasków i przytuleń cenię sobie również noszenie na rękach, bo czasem bywam wygodnicki.

Uwielbiam być w centrum uwagi! Urodziłem się na króla każdej imprezy i nie zamierzam rezygnować z tej funkcji. O uwagę zabiegam skokami i szczekaniem – obojętnie, czy chodzi o uwagę ludzi, czy innych zwierząt (przez co bywam uznawany za chama i prostaka, ale mnie to tam obojętne).

Zabawa, szaleństwo i chaos – to moje żywioły! Jeśli prowadzisz spokojny tryb życia, to raczej się nie dogadamy. Będę idealnym kumplem dla Rodziny aktywnej, zaangażowanej w psie wychowanie i takiej, co to wyzwań i nowości się nie boi.

A! Dobrze znoszę pielęgnację, a moja sierść zdecydowanie będzie wymagała regularnego szczotkowania.

No to co? Gotów na imprezę z Elmo?

Wpadaj, poznajmy się!

Elmo


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.