AFERA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA AFERA OK. 11 LAT 941000011176660
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: OBECNIE WETERYNARIA
ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET.

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, łagodna, otwarta, przyjacielska
– mocno wokalizująca
– dobrze chodzi na smyczy, potrzebuje sporo ruchu
– akceptuje inne psy i koty (o ile nie uciekają)
– dobrze czuje się w pomieszczeniach
– zna podstawowe komendy

 
Cześć, jestem Afera. Trafiłam tutaj na chwilę, a zostałam na dłużej i skutek tego taki, że szukam nowego Domu. I mam nadzieję, że moja nietuzinkowa uroda, fajowy charakter i entuzjazm jakoś pomogą Ci przeboleć fakt, że najmłodszą sunią to ja już nie jestem. I dostanę tyle szans, co każdy młody pies tutaj! Mam nadzieję…
 
Wiesz, zdjęcia mogą być mylące, bo choć rzeczywiście maść moja, oczy i budowa ciała sugerować by mogły, że duży ze mnie pies, to wiedz, że wzrostem nie przewyższam niższych kuzynów psów husky – shiba inu. Kompaktowość to kolejna moja zaleta!
 
Dlaczego Afera? Przyznać się muszę, że zasłynęłam tutaj nieziemskimi serenadami, które wyśpiewuję, gdy czegoś chcę. Lub nie chcę. Lub się niecierpliwię. Ogólnie lubię śpiewać i powinieneś mieć to na uwadze, planując zapoznanie ze mną.
 
Jestem energiczną, pełną radości sunią. Bardzo domagam się kontaktu z Człowiekiem. Każdy spacer to dla mnie święto. A im dłuższy, tym lepszy! No a jak na naszej drodze pojawi się jeszcze jakiś zbiornik wodny, gdzie będę mogła nogi pomoczyć, to już totalnie super!
 
Inne psy mnie ciekawią, nie mam problemu nawet z tymi, które mają problem ze mną. Koty raczej mnie nie interesują, choć kot uciekający bywa intrygujący – mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli.
 
Dobrze czuję się w pomieszczeniach. Mówią, że aż za dobrze… Bo nos wtykam wszędzie, a mojemu czujnemu węchowi nie umknie żaden smaczek skitrany w torebce, kieszeni czy pod szafą. Smaczki nie mają szans!
 
Dobrze znoszę zabiegi pielęgnacyjne, uwielbiam się bawić, kocham się przytulać… I obawiam się, że jak jeszcze coś dobrego o sobie napiszę, to przestaniesz wierzyć, że taki ideał czeka na Dom w Schronisku!
 
A czeka! Uwierz!
 
Pozdrawiam,
Afera
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.