AJSZA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA AJSZA OK. 3 LATA 616093900977215 (63/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: ALDAZ

SZYBKA ŚCIĄGA:
– cicha, spokojna, silna
– dobrze chodzi na smyczy, w ekscytacji zdarza jej się ciągnąć
– na spacerze nie szuka zwady z psami, ale raczej nie przepada za innymi czworonogami
– trzyma czystość w boksie
– aktywna, sportowa, pojętna
– kocha długie spacery

 
Cześć, jestem Ajsza i oprócz tego, że jestem piękną sunią, to też rozumu mi nie brakuje. Co ja zatem tutaj robię? Widzisz, różnie się koleje losu układają…
 
Owijać w bawełnę nie będę – Schronisko to nie miejsce dla mnie. Brak intymności skutkuje tym, że potrzeby potrafię trzymać godzinami, w boksie załatwiając się tylko ostatecznie. Ani to zdrowe, ani to miłe, liczę więc, że nie będę musiała długo czekać na wymarzony Dom.
 
Moja sytuacja mnie frustruje. W boksie szczerzę zęby na inne psy, czasem puszczają mi nerwy. Nie sugeruj się tym jednak – na spacerze, poza tym całym zgiełkiem, od razu się wyciszam i uspokajam. Chłonę przestrzeń, wsłuchuję się w ciszę. Leczę nerwy i nastrajam pozytywnie na przyszłość.
 
Jaka jestem? Cicha. Skupiona. Czasem tak poważna, że aż za poważna, a czasem zwariowana tak, aż Przewodnik wraz ze mną śmieje się w głos. Znam podstawowe komendy, reaguję na przywołanie i wprost stworzona jestem, by się uczyć. Może trenować? Może jakiś psi sport? Takie zajęcie zdecydowanie sprawiłoby, że moje życie byłoby pełniejsze.
 
Szukam Rodziny aktywnej. Podróżującej, spacerującej, sportowej. Takiej, która wraz ze mną chciałaby rozpocząć przygodę z psimi sportami, która zajmie się moim rozwojem fizycznym i intelektualnym, ale przede wszystkim takiej, która sprawi, że już nigdy nie zwątpię w Człowieka.
Może to Ty?
Pozdrawiam,
Ajsza

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.