ALHENA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA ALHENA OK. 4 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Szybka ściąga
- lekko płochliwa
- łagodna
- ciekawska

Cześć,
jestem Alhena.
 
Do Schroniska trafiłam jesienią z parkingu przy CH Osowa. Cieszę się, że ktoś nie przeszedł obok mnie obojętnie i zdecydował się pomóc, bo tylu ludzi się tam kręci, tak wielu z nich przechodzi bez refleksji, a ja pomocy szukałam. Tutaj w swoim boksie czekam na nowy dom. Schronisko to dla mnie jednak spory stres, trochę się chowam i często płoszę.
 
Chętnie już bym ten przybytek zamieniła na kawałek kanapy we własnym domu. Mimo lękliwości, jestem łagodna. Szelki zaakceptowałam, choć trochę to trwało, ale jak widzicie, uczę się i dostosowuję. Można nazwać mnie zdecydowanie młodziutką duchem, więc moje zaufanie można zdobyć zabawą i spokojem. Jestem czujna i lubię eksplorować. Taki typowo ciekawski ze mnie kot. W nowym domu mogę się zaszyć i przez jakiś czas nie wychodzić, ale to nic złego. Bardzo intrygują mnie dźwięki i jak tylko coś nowego się dzieje, staję w miejscu zaciekawiona.
 
Szukam domu, który dostrzeże we mnie to coś, co sprawi, że będę mogła ponownie rozkwitnąć, bo byłam już kotką domową i w takich warunkach z pewnością się odnajdę. Zapraszam zatem w odwiedziny, najlepiej z transporterkiem po mnie. Znajdziecie mnie w Biurze Schroniska.
 
Pozdrawiam, Alhena.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.