AMIK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK AMIK OK. 10 LAT 616093900977188 (305/20)
WIELKOŚĆ; PONIŻEJ SREDNIEJ
SZCZEPIENIA; TAK
KASTRACJA : TAK
BOKS: B-16

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, pogodny, otwarty
– uwielbia przechadzki i zabawy na wybiegu
– dobrze czuje się w towarzystwie innych psów
– dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne
– usłuchany i skupiony
 


Dzień dobry, jestem Amik. Trafiłem tutaj pod koniec lipca z ulicy Góralskiej. Jestem dojrzałym chłopakiem z pewnymi problemami zdrowotnymi – wiedz jednak, że nie przeszkadzają mi one w życiu codziennym i w byciu superpsem!
 
Cóż to za problemy? A no dostrzeżesz je od razu, gdy się poznamy. Dupka i nogi tylne trzęsą mi się jak garaleta i to nie z zimna, ale, jak to Pani Doktor mówi, z nerwów. Czy tam OD nerwów. Nie żebym nerwowy był, ale mam tam z tyłu podobno jakieś niespokojne nerwy, co dupką mi trzęsą. Taki mój urok i tyle. Bo tak ogólnie to spokojny jestem, z nerwami problemy tylko w okolicach zadu występują.
 
Całkiem normalny i prosty w obsłudze ze mnie chłopak – bardzo lubię ludzi, lubię inne psy, dobrze czuję się w każdej sytuacji, bo z każdej staram się wyciągnąć co najlepsze. Uwielbiam wybiegi i swobodne spacerki. Kocham piłeczki. Niestraszne mi zabiegi pielęgnacyjne czy wizyty u weterynarza. Jestem łakomczuszkiem, więc łatwo trafić do mojego serduszka.
 
Mówią tutaj o mnie, żem cudo, a nie pies. Żem idealny, bo taki prosty, taki psi, taki zwykły. Mówią, że jeśli ktoś przyjdzie tutaj z zamiarem znalezienia przyjaciela, to zdecydowanie powinien namiary na mnie dostać. Bo ja, mimo tych nerwów na tyłku, to całkiem spoko gość jestem!
 
Pozdrawiam,
Amik
 
Ps. zostałem objęty wirtualną adopcją przez przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Artystycznego “Fantazja”- Jasień grupa “Niedźwiadki”. Dziękuję.
 


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.