AMOR

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES AMOR OK. 7 LAT 616099000006071 (395/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-11

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, wesoły, energiczny
– łakomczuch
– szybko się uczy i jest pojętny
– w pomieszczeniach czuje się swobodnie
– dobrze chodzi na smyczy

Cześć, jestem Amor, bo moje spojrzenie trafia prosto do serca! Przyjechałem tutaj pod koniec września. Składałem się wtedy ze strachu i kołtunów. Dziś już wszystko jest inaczej!
 
Jestem wesołym, pełnym zaufania psem o energicznym usposobieniu. Łatwo łapię kontakt z nowymi ludźmi i chętnie daję się zabierać na dalsze i bliższe przechadzki. Kocham spędzać czas z Człowiekiem, a kiedy ten Człowiek ma w kieszeni jakieś smaczki, to już moim zdaniem lepiej w życiu być nie może!
 
Choć raczej nie byłem wcześniej psem domowym, to w pomieszczeniach czuję się swobodnie. Może mi się zdarzyć na początku jakaś wpadka, ale też uczę się bardzo szybko, więc i z nauką czystości obiecuję nie mieć dużego problemu. Byleś rozsądnie i konkretnie mi tłumaczył co i jak.
 
Tutaj raczej stronię od relacji z innymi psami. W towarzystwie innych czworonogów nie czuję się pewnie, ale też nie wszczynam burd i awantur na spacerach. Po prostu nie interesują mnie tego typu znajomości.
 
Lubię głaskanie, lubię czesanie (a to ważne, bo jestem psem długowłosym z natury, moja sierść będzie wymagała regularnej pielęgnacji), ale mam rejony na ciele, których dotyk wzbudza moje obiekcje. Nie lubię, jak mi kto majstruje przy ogonie oraz przy głowie, ale też raczej łagodnie i czytelnie daję znać o swoich preferencjach.
 
Jestem idealnym psem dla ludzi, przed którymi świat stoi otworem. Takich, co to lubią sobie powędrować, ale też i poleniuchować. Takich, co to są otwarci na nowe – bo i ja otwarty jestem!
Czekam więc i mam nadzieję, że poznamy się jeszcze zanim na nowo obrosnę kołtunem, byś mógł w zaciszu domowym wieczory spędzać na relaksacyjnym czesaniu mojej pięknej, srebrnej szaty.
 
Pozdrawiam serdecznie!
Amor

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.