ARON

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES ARON OK. 11 LAT 616093901355679 (22/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A -5


SZYBKA ŚCIĄGA:

– wesoły, otwarty, energiczny, skory do harców
– akceptuje inne psy, chętny do zabawy
– dobrze chodzi na smyczy, uwielbia spacery
– zachowuje czystość w pomieszczeniach i na legowisku
– potrzebuje Opiekuna, który zadba o jego zdrowie


Dzień dobry, nazywam się Aron i wylądowałem tutaj, gdyż mój Opiekun nie mógł już dłużej się mną zajmować. No cóż, tak wyszło, oceniał nie będę i Was również o to proszę. Starość nauczyła mnie dystansu do pewnych spraw, serdecznie polecam takie podejście.

Zaraz, zaraz… Starość? No tak, tak tu mi wszyscy gadają – „Aron, ty stary jesteś, zachowuj się!”. A mnie tam w sumie starość nie w głowie! Owszem, coś tam się przez te kilkanaście lat na świecie nauczyłem (na przykład serdeczności dla ludzi i innych stworzeń, kultury życia u boku Człowieka), ale nie w głowie mi dziadzienie. O nie!

Jestem wesołym, energicznym, pozytywnie nastawionym do wszystkiego i wszystkich bokserem. Kocham kontakt z Człowiekiem i bardzo go potrzebuję. Lubię się z psami i większość z nich zaczepiam do zabawy. Uwielbiam spacerki, dziarsko kroczę przy Opiekunie, zapominając o bólu stawów i całej tej zdrowotnej reszcie. Od przejmowania się moim zdrowiem to lekarz jest, ja na to czasu nie mam!

Oj, właśnie. Tutejsza Pani Doktor prosiła mnie, żebym nie zapomniał wspomnieć o moim zdrowiu. No prawda jest taka, że sypło mnie się to ciało moje ostatnimi czasy – bywa, że nogi się plączą, no i podobno jakieś zmiany mi wykryto na organach wewnętrznych. Więcej to już sama Pani Doktor powie, bo mnie to tam wszystko jedno. Czuję się dobrze, bo witalności mi nie zabraknie aż do końca moich dni, obiecuję!

Wiem, że na tle innych seniorów ze Schroniska wyróżnia mnie mój temperament – nieskończony entuzjazm życia! Mam nadzieję, że to pozwoli mi zostać zauważonym i… pokochanym. Jeszcze ten jeden jedyny raz.

Pozdrawiam,

Aron


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.