AZI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK AZI OK. 1 rok 616099000006970 (129/20)
WIELKOŚĆ: REDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 6

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, energiczny, otwarty
– potrzebuje dużo ruchu
– wymaga nauki chodzenia na smyczy

 
Dzień dobry, jestem Azi. Trafiłem tutaj na początku marca z ulicy Srebrnej w Gdańsku. Mówią o mnie tutaj, żem taki amstaff kaszubski długonogi – i tak, rzeczywiście wigor i energię zdecydowanie mam bullowate!
Jestem żywiołowy, pełen energii, silny i trochę nieokrzesany. Zdecydowanie potrzebny mi Opiekun, który nie zaniedba szkolenia i uzupełni moje braki w edukacji. Obecnie lekcje ogłady pobieram u koleżanki z boksu – Grażynki, która właśnie tutaj sporo się o życiu nauczyła.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do innych psów i uwielbiam się bawić. Psie sporty, aktywny wypoczynek to również rozrywki dla mnie! Jeśli też cenisz sobie ruch – dogadamy się!
Jak już wspomniałem, mam pewne braki w edukacji, do których zdecydowanie należy umiejętność chodzenia na smyczy. Na spacerze jestem wszędobylski, zakręcony i prę do przodu niczym wariat. Pierwsze wspólne kroki zapewne przemierzymy biegiem, ale że uczę się szybko, to pod okiem mądrego Opiekuna nauka spokojnego spacerowania zapewne nie będzie jakaś bardzo kłopotliwa.
Chętnie zostanę członkiem aktywnej, otwartej rodzinki, która w planach ma zapisanie się na jakieś szkolenie, które nie tylko pomoże mi lepiej rozumieć Człowieka, ale też i Człowiekowi ułatwi rozumienie mnie.
Pozdrawiam!
Azi

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.