BALBINEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR BALBINEK OK. 4 LATA (K22/20)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:
 
- grubasek i spokojny kanapowiec
- miłość do człowieka wprost proporcjonalna do wagi
- w schronisku osowiały i smutny
- testy FIV pozytywny, FELV negatywny
- adopcja po konsultacji z lek.wet.

 
Dzień dobry wszystkim, jestem Balbinek.
 
Sam bym się tak nie przechwalał (bo ja koci skromniś jestem), ale skoro tak o mnie mówią, to powtórzę: podobno wybitnej urody ze mnie kot. Spory, dorodny, o ujmującym, wyrazistym pyszczku i niebanalnym umaszczeniu, takim ciemnoszarym jak pieprz z solą, z pręgami, które w słońcu wyglądają jak posypane czymś migotliwym i świecącym. Serio, tak mówią!
 
Charakterek to ja mam na początku pełen dystansu, ale potem to już mnie do rany przyłóż. Przyjazny jestem i pełen ufności. Uwielbiam pieszczoty, całkiem fajnie czuje się na rękach, super tak sobie świat obserwować przez okno, jak Cię ktoś tak w ramionach trzyma. Lubię zwiedzać i eksplorować, w nowym pomieszczeniu czuję się swobodnie i spokojnie.
 
Co do stanu zdrowia, to muszę Was skierować do naszej pani doktor, bo sam to ja wiem niewiele, tyle tylko, że problemy z górnymi drogami oddechowymi mam (niewykluczone, że astma), no i FIV, czyli taki koci wirus braku odporności, może słyszeliście. Nic strasznego, ale trzeba nieco baczniej mi się przyglądać niż w pełni zdrowemu kotu. Tak, czy siak, zanim zdecydujesz się zabrać mnie do swojego domu, to najpierw koniecznie musisz porozmawiać ze mną ze schroniskowym lekarzem.
 
Chłopak ze mnie dojrzały, zrównoważony i przemiły, ale schronisko mnie przygnębia. Sporo śpię i jakoś tak się wycofuję, co szczególnie widać w pierwszym kontakcie. Bardzo bym pragnął opuścić te gościnne, ale jednak dla kotów niespecjalnie odpowiednie progi. Może Ty właśnie pragniesz dzielić życie z takim miłym, spokojnym i niebanalnej urody kotem, jak ja?
Jeśli tak, to zapraszam. Czekam na Ciebie w schronisku,
 
Pozdrawiam,
Balbinek

 Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.