BALTIC

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK BALTIC OK. 8 LAT 616093901907946 (43/22)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: C-6

SZYBKA ŚCIĄGA:


- towarzyski, otwarty i wpatrzony w Człowieka

- pieszczoch i łasuch

- rezolutny, ciekawski, zna komendy i sztuczki

- świetnie dogaduje się z psami, nie wszczyna awantur

- bardzo dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne

- zna pomieszczenia, nie niszczy, nie brudzi

- na smyczy chodzi idealnie i zna kaganiec

W PROCESIE ADOPCYJNYM


Dzień dobry, mam na imię Baltic. Dla przyjaciół Baltiś.

Moje morskie imię tak naprawdę pochodzi od miejsca, gdzie mnie znaleziono. Otóż trafiłem spod Galerii Bałtyckiej. Niewykluczone, że ktoś mnie tam porzucił, a może sam zawędrowałem tam po pomoc. Do Promyka trafiłem 2.02.2022 r. Początkowo czułem się zagubiony i przerażony zgiełkiem schroniska. Trochę zamknąłem się wtedy na ludzi i nie za bardzo chciałem z kimkolwiek “gadać”, ale wolontariuszki nie dały za wygraną i namówiły mnie na współpracę. 

Dziś jestem pozytywnie nastawiony do ludzi, kontaktowy i bardzo chętnie poznaję nowe osoby. Lubię prezentować swoje umiejętności – podaję łapkę, przybijam “piątkę”, znam “siad”. Mam potencjał by nauczyć się jeszcze więcej. Cechuje mnie wysoka kultura osobista. Mam domowe maniery – nie niszczę posłań, nie brudzę w moim schroniskowym pokoiku. 

Dobrze chodzę na smyczy, choć przyznam, że nieco ciągnę. Zrzucam to jednak na karb mojej pasji do węszenia. Lubię towarzystwo innych psów i czasem chodzę na spacery równoległe z innymi promykowymi bezdomniakami. Na spacerach nie prowokuję psich kolegów i koleżanek do kłótni. Zdarza się jednak, że ktoś mnie zaczepi niegrzecznie. Wówczas szanse na dobre relacje koleżeńskie z delikwentem zostają pogrzebane. 

Moim hobby jest pozowanie do zdjęć, za drobnego smaczka. Urodę mam nieprzeciętną. Jestem malutki, ogonek mam króciutki, uszyska wielkie żyją każde swoim życiem. Niektórzy mówią, że podbiłbym internety. Tak naprawdę, jedyne czego pragnę to zostać dostrzeżonym przez jedną osobę, która mnie pokocha i zabierze do domu, na zawsze.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie,

Baltic


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.