BEJ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES BEJ OK. 9 LAT 616093900049736 (854/13)
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 51

SZYBKA ŚCIĄGA:
– dostojny, łagodny, usłuchany
– do tej pory żył w mieszkaniu
– frustruje się czasem przy nieznanych wcześniej rzeczach
-adopcja po konsultacji ze schroniskowym lekarzem weterynarii

 
Dzień dobry, nazywam się Bej , a trafiłem tutaj, kiedy mój Opiekun nie był już w stanie się mną zajmować. Tak bywa. Chciałbym tylko jeszcze podziękować mu za wspaniałe 9 lat wspólnego życia i obiecać, że jeszcze będę szczęśliwy. Wiem, że tego by dla mnie chciał.
 
Jestem stuprocentowym owczarkiem i ci, co owczarki znają, poznają się też na moim pięknie, majestacie i mądrości. Pod okiem mojego Opiekuna przeszedłem szkolenie z posłuszeństwa oraz odebrałem nauki życia w społeczeństwie oraz kultury zachowania w Domu. Jestem psem mieszkaniowym, całe dotychczasowe życie wiodłem jako szczęśliwy mieszkaniec blokowiska i w takich warunkach odnajdę się najlepiej. Jestem idealnym przykładem na to, że gabaryt psa to nie wyznacznik metrażu, na jakim tenże pies mieszkać powinien. Bo grunt to umieć zadbać o psie potrzeby, abyśmy żyć spokojnie razem mogli choćby i w kawalerce.
 
Jestem przyjazny, raczej skupiony i wyciszony. Choć, nie przeczę, że bywają w życiu rzeczy, które wytrącają mnie z równowagi – tutaj to na przykład woda z węża ogrodowego, którą podlewa się mój boks, no nie znoszę jej!
 
To tyle o mnie na dziś. Jeśli znasz owczarki, pokochasz mnie od pierwszego wejrzenia. Jeśli ich nie znasz, dzięki mnie masz szansę je pokochać. Po prostu daj mi szansę – poznajmy się.
 
Pozdrawiam,
Bej

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą
 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.