BŁAWATEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR BŁAWATEK OK. 4 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
DLN. WOLIERA

Krótka ściąga:
- delikatny, trochę płochliwy kocurek
- testy FIV i FELV negatywne

 Cześć, mam na imię Bławatek.
Troszkę jestem jak ten sympatyczny polny kwiatek właśnie: delikatny, trochę niepozorny, ale jak się dłużej przyjrzeć – unikalny i godny uwagi. Przyjechałem tutaj w kwietniu tego roku, solidnie poturbowany po wypadku komunikacyjnym, z kilkoma złamaniami, w tym żuchwy i kości piszczelowej. Teraz jest już jednak dobrze, poskładali mnie do kupy i mogę śmigać (choć jeszcze trochę obawiam się dzikiego hasania, wiadomo).
 
Kocurem jestem bardzo sympatycznym i łagodnym. Na nowe otoczenie reaguję dystansem i obawą, choć zupełnie nie objawia się to agresją, ot, włączam tryb „wypłosza” i na ugiętych łapkach sunę w stronę miejsca, w którym będę mu się skryć i obserwować wszystko z bezpiecznego schowka. W moim nowym domu też pewnie nie będę śmiało, z uniesionym ogonem eksplorował nowych kątów od razu, musisz dać mi czas. Wrażliwy jestem, no co.
 
Bez problemu daję się brać na ręce, wiem do czego służy transporter, jestem spokojny i raczej zrównoważony, choć z silniejszymi bodźcami to wiadomo, ostrożnie. Nacierpiałem się ostatnio, to już uważam, że dosyć. Młody jestem, urody niewątpliwej, to chyba nie będzie problemu, bym ten bezpieczny, kochający dom zaraz szybko znalazł, co? No, też tak sądzę!
 
Pozdrawiam, Bławatek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.