BOJKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA BOJKA OK. 1 ROK 616093901926769 (200/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: A – 5 W PROCESIE ADOPCYJNYM


SZYBKA ŚCIĄGA:

– łagodna, wesoła, radosna

– dość dobrze chodzi na smyczy

– kocha kontakt z człowiekiem i dotyk, chętnie wystawia brzuszek do głaskania

– uwielbia zabawy w interakcji z człowiekiem : piłki, szarpaki i inne psie zabawki mile widziane

– potrzebuje domu bez dzieci – jest bardzo skoczna i rozentuzjazmowana

– szuka Opiekuna, który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa


Cześć, jestem Bojka.

Skąd takie imię spytacie?

Nie, to nie na pamiątkę wakacyjnego pluskania w morzu przy bezpiecznej bojce. Gdy trafiłam do schroniska przeraźliwie się bałam – obcego miejsca, ludzi. Ot i cała geneza.

Znalazca przywiózł mnie na początku czerwca z ul. Platynowej. Resztę przemilczę, wszak nikt się po mnie nie zgłosił. Na początku trudno mi było odnaleźć się w schronisku. Ze strachu prezentowałam komplet bielusieńkich zębów i odstraszałam głośnym szczekaniem każdego kto choćby na mnie popatrzył.

Potem przyszła rezygnacja. “Mnie i tak nikt już nie polubi”- myślałam obserwując obojętnie osoby zagadujące do mnie przez kraty. Ale pomyliłam się! Wolo-ciotki nie dały za wygraną. Raz dwa przekonały mnie, że nie mam czego się obawiać i zabrały na spacery. O tak! I wtedy sobie przypomniałam, że ja to uwielbiam! Szaleństwa na wybiegu, zabawy, gry piłeczką i szarpakiem.

A ponad wszystko ubóstwiam dotyk ludzkiej dłoni i jego towarzystwo!

Umiem dobrze chodzić na smyczy, choć teraz jak tylko mam okazję wyjść z boksu, bardzo mi się spieszy, ale po chwili idę już elegancko. Jestem dotykalska, oczekuję sporo miziania.

Smutki poszły precz, teraz jestem najweselszą, najradośniejszą psią panienką. Chodzą głosy, że teraz bardziej pasowałoby mi imię Bajka, jak tej atomówki z cukru, słodkości i różnych pyszności oraz przypadkowo dodanego związku X. Ale jednego mi brakuje. Swojego Człowieka. Takiego wspaniałego, który nigdy przenigdy mnie nie porzuci i będzie moim Przyjacielem. Czułym, wyrozumiałym wobec mojej psotnej jeszcze natury młodej psinki i wesołym, jak ja sama. To jak? Przyjedź, proszę. Poznajmy się! Kto wie, może to

Ty masz supermoc atomówki i odmienisz moje życie na dobre!

Pozdrawiam, Bojka.


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.