BOMBEL

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES BOMBEL OK. 5 LAT 616099000006877 (161/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 20

SZYBKA ŚCIĄGA:
– silny, energiczny, ekstrawertyczny
– ma słabą kondycję, o którą trzeba zadbać
– ciągnie na smyczy, wymaga pracy w tym zakresie
– zna podstawowe komendy

Siema, jestem Bombel. Nie „Bąbel”, a „Bombel”, bo ja duży jestem i potrzebowałem dłuższego imienia, adekwatnego do wzrostu. Jak pewnie widzisz, jestem blabladorem. Wiesz, takim labem, ale tylko trochę. I sporo z tej rasy w sobie mam, choć sporo też mam po prostu, od siebie, z własnego bycia sobą.
Jestem pełen energii, choć kondycji jakiejś tam super to nie mam. Zdecydowanie będę dobrym kompanem dłuższych spacerów, ale to nie od razu po adopcji – najpierw powinienem odbudować formę. W okresie budowania kondycji warto też będzie popracować nad współpracą ze mną na smyczy, gdyż zdarza mi się przeć do przodu bez opamiętania.
Podstawowe komendy znam – potrafię usiąść, podać łapę i się położyć. Umiem nawet oddawać na rozkaz rzeczy, które trzymam akurat w pysku! Niecierpliwie patrzę w przyszłość, która przyniesie mi możliwość nauki jeszcze innych sztuczek, bo wysiłek intelektualny to coś, co sobie cenię.
Za innymi zwierzętami raczej nie przepadam, choć kto wie, co przyniesie przyszłość i pewność siebie przy mądrych Opiekunach? Na ten moment jednak polecam się do Domu jako jedynak.
Człowieka kocham całym sobą i uwielbiam głaskanie, przytulanie oraz wszystko, co tam się z kontaktem psio-ludzkim wiązać może. Także również pielęgnacja mojej gęstej sierści problemu stanowić nie będzie!
Cóż ja więcej o sobie mogę? Chyba tylko tyle, że żeby mnie w pełni docenić, powinieneś mnie poznać. Zapraszam więc na spacerki zapoznawcze!
Pozdrawiam,
Bombel

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.