EM

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA  EM  OK.6 LAT/616099000006808/
WIELKOŚĆ: ŚREDNIE
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 13

SZYBKA ŚCIĄGA:
– radosne, entuzjastyczna, energiczna
– wymaga nauki chodzenia na smyczy
– reaktywnie reaguje na mijające je psy, ale akceptuje psy dobrze wprowadzone do ich pary

Siema!
Moja siostra Boney już jest w domu. Ja jeszcze chwilkę poczekam.
 
 
Jestem wulkanem energii. Królową chaosu. Władczynią nieporządku. Do tej pory wychowywałam się razem z Boney, nikt nie poświęcił czasu na moją naukę ogłady. Mówią, że w związku z tym mam szczęście, że jestem w gruncie rzeczy taka słodka. Bo większość grzeszków się mi  wybacza.
 
A jakież to grzeszki? No na smyczy to my za bardzo chodzić nie umiem, ale uczę się.  Wolę własne ścieżki, lubię cofnąć się znienacka, plątać pod nogami, trochę skakać i świrować. Zdecydowanie jest to kwestia do przepracowania.
 
Ale to są już właściwie wszystkie grzechy! Oprócz tego, to  jestem psią miłością w czystej postaci.  Psią radością w najczystszej formie.  Nieskończoną radością.
 
Jestem psem wyjątkowym –  wyjątkowo dobrą kandydatką na wyjątkowego przyjaciela dla kogoś… wyjątkowego! Dla kogoś, kto pokocha tę mojąbezpośredniość, nieokrzesaną radość i nieposkromiony entuzjazm. To może jesteś Ty?
 
Pozdrawiam!
Em

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.