BONEY I EM

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKI BONEY I EM /616099000006809/ /616099000006808/
WIELKOŚĆ: ŚREDNIE
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 13

SZYBKA ŚCIĄGA:
– radosne, entuzjastyczne, energiczne
– kochają swoje towarzystwo, ale mogą być adoptowane oddzielnie
– wymagają nauki chodzenia na smyczy
– reaktywnie reagują na mijające je psy, ale akceptują psy dobrze wprowadzone do ich pary

Siema! A my jesteśmy siostry – Boney i Em. Bliźniaczki! Trafiłyśmy tutaj razem, razem zamieszkałyśmy w boksie i tak razem chyba wypatrujemy Domu. A nawet jak nie razem, tylko osobno, to w sumie prawda taka – jesteśmy niemal identyczne, nieważne, którą wybierzesz, bo każda z nas to kopalnia pozytywnej energii i miłości ogromnej!
 
Jesteśmy wulkanami energii. Królowymi chaosu. Władczyniami nieporządku. Do tej pory wychowywałyśmy się same, nikt nie poświęcił czasu na naszą naukę ogłady. Mówią, że w związku z tym mamy szczęście, że jesteśmy w gruncie rzeczy tak słodkie. Bo większość grzeszków się nam wybacza.
 
A jakież to grzeszki? No na smyczy to my za bardzo chodzić nie umiemy. Każda z nas woli własne ścieżki, lubi cofać się znienacka, plątać pod nogami, trochę skakać i świrować. Zdecydowanie jest to kwestia do przepracowania. I jeszcze bywa, że na spacerze dążymy do konfliktów z innymi psami. Bywa, bo to nie reguła, ale kiedy jedna zacznie ujadać na mijającego nas psiego pobratymca, to druga też… I tak krzyczymy i przeskakujemy przez siebie, i plączemy się, i wijemy…
 
Ale to są już właściwie wszystkie grzechy! Oprócz tego, to my jesteśmy psią miłością w czystej postaci. I to podwójnie! Psią radością w najczystszej formie. I to podwójnie! Nieskończoną radością. Dwa razy!
 
Jesteśmy psami wyjątkowymi – choć dwie jesteśmy takie same, to i tak czujemy, że z nas wyjątkowo dobre kandydatki na wyjątkowego przyjaciela dla kogoś… wyjątkowego! Dla kogoś, kto pokocha tę naszą bezpośredniość, nieokrzesaną radość i nieposkromiony entuzjazm. To może jesteś Ty?
 
Pozdrawiamy!
Boney i Em

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.