Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

BONO

Pies długowłosy stalowy na niebieskim tle i białym misiu.

PIESEK BONO OK. 5 LAT 616093901926807 (303/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: B-12


SZYBKA ŚCIĄGA:

– energiczny, wesoły

– towarzyski pieszczoch

– łasuch

– nieźle chodzi na smyczy


Cześć, mam na imię Bono.

Nie jestem może piosenkarzem, ale cieszę się popularnością pośród Wolontariuszy i chętnie zostanę Twoim osobistym idolem.

Do schroniska trafiłem wraz z koleżanką. Obydwoje byliśmy w koszmarnym stanie – zaniedbani, zagłodzeni, bliscy wyprawy na „tamten świat”.

Dziś to już tylko przykre wspomnienie, które pragnę rzucić w niepamięć. Teraz chcę do Domu, do Ludzi, biegać, węszyć, cieszyć się życiem i wyłudzać głaski i smakołyki, poznawać świat. Rozpiera mnie energia, mam nieokrzesany apetyt na życie oraz szalony entuzjazm, którym chętnie zarażam, na razie wyłącznie opiekujących się mną Wolontariuszy.

Pora na nowy etap i prawdziwy kochający Dom. Mój nowy Opiekun powinien być gotów na zdrową dawkę ruchu i trenowanie także mojej mózgownicy, zadawanie mi łamigłówek, uczenie mnie. Chodzenie na smyczy idzie mi całkiem nieźle, a myślę, że stać mnie na więcej. Uwielbiam być blisko Człowieka! I czekam na swoją nową szansę.

Pozdrawiam Bono

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska


Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.