BRITNEY

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA BRITNEY OK. 11 LAT 616093901348356 (209/21)

WIELKOŚĆ: MAŁA

SZCZEPIENIA :TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 2 W PROCESIE ADOPCYJNYM

EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEKARZAMI WETERYNARII


SZYBKA ŚCIĄGA:

– łagodna i ufna, wesoła, delikatna i ruchliwa

– cierpliwa, bardzo dobrze znosi pielęgnację

– świetnie dogaduje się z innymi psami


Cześć, jestem Britney.

Zdarzało mi się pojawiać w Promyku już wcześniej, tym razem jednak nie wracam do tego co było.

Szukam odpowiedzialnych opiekunów. Pora na nowe otwarcie i życie jak księżniczka, niekoniecznie popu, choć na popularność wśród pracowników i wolontariuszy nie narzekam, wręcz czuję się jak ryba w wodzie, gdy czuję dotyk ciepłej dłoni.

Trafiłam do schroniska z fryzurą wskazującą na długą rozłąkę z akcesoriami do pielęgnacji, zupełnie jakbym nigdy nie widziała szczotki czy grzebienia. Moja sierść była w opłakanym stanie – brudna, posklejana, skotłuniona… Mimo mojej fatalnej prezencji prędko otoczył mnie wianuszek wolontariuszy, fanów mej osobowości.

Migiem doprowadzili moją aparycję do przyzwoitości. A ja z przyjemnością i cierpliwie zniosłam zabiegi fryzjerskie.

Czy ja już wspominałam, że lubię ludzi?

Ba, uwielbiam kontakt z ludźmi! Jestem duszą towarzystwa, przy człowieku rozkwitam! Rezerwa, nieśmiałość są pojęciami całkiem mi obcymi. Ja proszę o głaski poszczekując troszkę i gramoląc się na kolana, merdając przy tym ogonkiem jak śmigłem! Lubię inne psy i mogłabym mieć w nowym domu psie towarzystwo, byleby niezbyt wielkie gabarytowo, ponieważ sama jestem dość drobnej postury. Jeśli poszukujesz wielkiej duchem i serduchem, drobnej ciałem, wesołej i żywiołowej psinki – czekam na Ciebie.

W zamian oczekuję tylko szczerej miłości i troski.

Serdeczności, Britney


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.