CLINT

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR CLINT OK. 8 LAT
SZCZEPIENIA : TAK
KASTRACJA: TAK
WOLIERA 2 DLN.

Krótka ściąga:
 
 - piękny, charyzmatyczny i dostojny tygrys
 - bardzo przyjazny
 - spokojny i zrównoważony
 - testy FIV dodatni, FELV ujemny

 Cześć i czołem, nazywam się Clint. Clint Eastwood.
 
W bawełnę owijał nie będę i powiem od razu, że WIEM. WIEM, jestem przystojny, obdarzony  wdziękiem i urokiem amanta filmowego, od którego miękną serca (i kolana) dwunożnym. Zakładam więc, że i Twojego serca nie pozostawię obojętnym.
 
W schronisku już 2 lata czekam na swojego człowieka. To długo. Dla kota to bardzo długo, dla ośmioletniego kota bardzo, bardzo długo. A dla ośmioletniego kota z FIV, to już zaiste szmat czasu. Zatem wziąłem sprawy w swoje łapy i postanowiłem się Wam pokazać, bo szkoda by mój urok i czar tak pod korcem był trzymany.
 
Co to FIV, zapytacie? To taka choroba, która sprawia, że jestem mniej odporny na zarazki niż inne koty. Mogę częściej chorować, ale to naprawdę nie wyrok. Dobra karma, niewychodzący dom, stała opieka weterynaryjna i powinno być wszystko pod kontrolą. Nie ma się czego bać, naprawdę.
 
Charakter mam taki, że do rany przyłóż. Dżentelmen w każdym calu. No, może do momentu, gdy mnie nie weźmiesz na ręce, bo tego to ja nie lubię. Wtedy robię się troszku łajdak i co prawda nie ugryzę Cię ani Cię nie podrapię, ale będę się tak wił i wyrywał, że w końcu mnie puścisz (silny jestem!). Za to znakomicie chodzę na szelkach! I może nie uwierzysz, ale jak wołają do mnie „chodź tu!”, to ja przychodzę, jak kundel jakiś. Sam nie wiem, skąd mi się to wzięło, no ale tak mam. I tak sobie teraz na koniec myślę, że może już niedługo właśnie ktoś przyjdzie tutaj do schroniska i powie do mnie „chodź tu, Clint, do domu pójdziemy”. Bym bardzo chciał.
 
Więc czekam. I pozdrawiam. Clint

Opis przygotowany przez wolontariat

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.