CZAREK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK CZAREK OK. 14 LAT 616093900050863 /283/18/
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-17

SZYBKA ŚCIĄGA:
– cichy, łagodny, nieśmiały
– na jego przyjaźń trzeba sobie zapracować
– dobrze chodzi na smyczy
– akceptuje psy i koty
– trzyma czystość w pomieszczeniach

 
Dzień dobry,
Jestem Czarek. Czarujący Czarek. Czarek Czarodziej. Ale ma magię mojej miłości trzeba sobie trochę zapracować…
 
W początkach znajomości jestem wycofany, zamknięty w sobie, nieufny. Jestem psem, który przywykł do tego, że ma swojego Człowieka na wyłączność, a Człowiek tą wyłącznością zawsze obdarzał mnie – zawieranie nowych znajomości bywa więc dla mnie ciężkie. Proszę, bądź na tym gruncie wyrozumiały, obiecuję, że mam Ci wiele do zaoferowania.
 
Jestem ciepłym, grzecznym i miłym psem. Kocham spacerki, głaskanie, choć we wspólnym byciu razem staram się nie być natarczywy, nie dopominam się sam o głaski.
 
Akceptuję inne psy, koty są mi obojętne. Lubię grupowe przechadzki, moim hobby jest bycie przewodnikiem grupie psów. Czuję się wtedy potrzebny, z entuzjazmem spełniam swoją funkcję.
W pomieszczeniach trzymam czystość i szanuję powierzone mi rzeczy. Posłanka, kocyki, ręczniki – uwielbiam ich miękkość i ciepełko, więc z zaangażowaniem wygrzebuję sobie w nich gniazdko, aby całym ciałkiem czuć się bezpiecznie i zasypiać wygodnie.
 
Wiesz, na moją przyjaźń trzeba sobie zapracować. Ale uwierz – warto. Można by powiedzieć, że pies ze mnie taki jak wiele innych – czarny kundelek, przeciętnej urody, w wieku, który już siwizną mój pyszczek przyprószył. Wiem jednak, że mam do zaoferowania znacznie więcej niż to. Przyjaźń, miłość i wypełnienie tej pustki, która według mnie istnieje w każdym Domu, w którym po kątach nie krąży psia sierść.
Dasz mi szansę?
 
Pozdrawiam,
Czarek.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.