CZEŚKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA CZEŚKA OK. 4 LATA 616099000006530 (260/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 25

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, przyjacielska, ufna
– zna podstawowe i zaawansowane komendy
– potrzebuje treningu, by zmęczyć się fizycznie i psychicznie
– łatwo się uczy
– gadatliwa i wokalizująca
– pomieszczenia zamknięte zna i czuje się w nich swobodnie
– akceptuje inne zwierzęta

Dzień dobry, jestem Czesława, ale kumple mówią mi Cześka! Fajna i kontaktowa ze mnie dziewczyna, a że właśnie przeszłam wszelkie zabiegi i procedury przygotowujące do adopcji, to postanowiłam się Wam przedstawić, aby jak najszybciej móc skraść czyjeś serce!
 
Jestem pogodną, łagodną i ciepłą suczką. Bardzo potrzebuję kontaktu i adoracji Człowieka, nawet na spacerze co rusz się oglądam za siebie, poszukując aprobaty dla moich kroków. Sprawia to, że jestem raczej niesamodzielna i wszelakie decyzje należy podejmować za mnie lub włożyć trochę pracy w to, bym samodzielności się nauczyła.
 
Na smyczy truchtam dzielnie i chętnie nawiązuję nowe spacerowe psie i ludzkie znajomości. W poprzednim życiu ktoś włożył sporo pracy w nauczenie mnie wielu komend – i tych podstawowych, i tych bardziej zaawansowanych – chętnie więc poświęcę spacerowy czas na szlifowanie tych umiejętności bądź na jakieś psie sporty, bo do nich to ja mam spore predyspozycje.
 
Jestem dobrym wyborem zarówno dla tych, którzy swoją przygodę z psimi sportami dopiero zaczynają, jak i dla tych, którzy zęby na treningach już zjedli. Bo ja po prostu jestem fajna, pojętna i bardzo sprawna. Należę do psów, które potrzebują nie tylko wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim psychicznego. Trenuj więc ze mną, a wszyscy będziemy szczęśliwi!
 
Jedyną rzeczą, która od moich przyszłych opiekunów może wymagać pomocy behawioralnej, może być fakt, iż jestem mocno wokalizująca i zdarza mi się długo i namiętnie szczekać i piszczeć za oddalającym się od mojego boksu Przewodnikiem. Wszystko da się jednak przepracować!
No i taka to ja. Niedużo o sobie napisałam, ale sądzę, że to wystarczy, abyś zobaczył we mnie idealnego psa dla siebie.
Czekam!
Cześka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.