CZIKUNIA vel MUCHA 2020

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA CZIKUNIA vel MUCHA 2020 – 616093900963690 (495/19)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 14

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, kontaktowa, serdeczna
– łatwo łapie kontakt z Człowiekiem
– bardzo ceni sobie bliskość
– uwielbia spacerki i dobrze chodzi na smyczy
– dobrze czuje się w pomieszczeniach

 
Dzień dobry, nazywam się Czika i za długo to ja o sobie opowiadać nie będę, bo co tutaj się rozprawiać, kiedy właściwie powiedzieć wystarczy jedno: jestem super sunią!
 
Choć malutka jestem ciałkiem, to mój optymizm i radość życia są tak wielkie, że udzielą się i największemu mrukowi. Choć życie rozpieszczać mnie nie chciało, to szczęścia we mnie tyle, że i dla Ciebie wystarczy.
 
Kocham spacerki – aktywna ze mnie sunia, ale sportowa to raczej już nie. Po prostu cenię sobie codzienny ruch, zwiedzanie okolic, truchtanie w rytm kroków swojego Człowieka.
 
W pomieszczeniach też czuję się dobrze – najlepiej, gdy Człowiek mój jest tuż obok. Jak bardzo obok? Najlepiej tak, żebym pod swoim drobnym ciałkiem jego kolana czuła – uwielbiam bezpośrednią bliskość, tuż przy Człowieku czuję się bezpieczna i spokojna.
 
I to właściwie tyle o mnie – sunia ze mnie do kochania, do rozpieszczania… Sunia cicha, spokojna, rodzinna. Taka, jakiej szukasz!
Odwiedzisz mnie?
Pozdrawiam,
Czikunia vel Mucha 2020

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.