Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

DRAKO

DSC_3984

PIESEK DRAKO OK. 14 LAT 941000023032993 (45/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

BOKS: C 8


SZYBKA ŚCIĄGA:

– towarzyski, spragniony kontaktu
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze znosi pielęgnację
– nie niszczy posłań
– miły, otwarty, kontaktowy


Cześć, jestem Drako i, wierz lub nie, ale wiekowy ze mnie pies. Nie wyglądam, nieprawdaż? No może i nie, ale czasem czuję już starość w kościach, dlatego raczej ograniczam swoją aktywność, preferując kanapowy tryb życia.

Nikt tu nie wierzył, że doczekam sesji zdjęciowej. O nie, nie! Za tęczowy most się nie śpieszyłem! Po prostu tak miłe, dobre i towarzyskie psy zwykle znajdują Domy w trymiga. A ja cóż… Moja metryka odstrasza? Możliwe… Czy też może moje problemy gastryczne, które powodują, że nie zawsze dotrzymam kupę do spaceru? Chyba to bardziej…

Tak czy siak, postaram się Wam dowieść, że moje mankamenty równoważą zalety, których pozazdrościć mi może prawie każdy pies: jestem ciekawski, otwarty, uwielbiam pieszczoty, jestem ufny, nie niszczę w boksie posłanek, stoicko spoglądam na życie, a inne psy lubię, choć nie ma we mnie jakiejś wielkiej potrzeby brykania z kumplami. Wciąż lubię spacerować i jestem bardzo sprawny jak na swój wiek, ale, jak już wspomniałem, moją ulubioną aktywnością jest leżakowanie. A! I komend parę znam!

Wiem, że wielu pyta o takie psy jak ja. Wiem, że wielu marzy o takim psie jak ja. Wiem, że nie brak mi zalet, no ale…

Jeśli będziesz ponad to „ale”, to dzwoń. Wydaje mi się, że czekam właśnie na Ciebie!

Pozdrawiam,
Drako


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.